Nowość

A Color Story

A Color Story

Ocena 3.3 / 5 (3 głosów)

Pobierz

OPIS

Jeśli chcesz zostać królem Instagrama, to doskonale wiesz, że nic nie zastąpi świetnej aplikacji do obróbki Twoich zdjęć. Selfie, krajobrazy czy artystyczne kadry - A Color Story sprawi, że wszyscy wokół będą Ci ich zazdrościli.

Aplikacja skupia się na jasnych zdjęciach i kolorach, które wprawiają w osłupienie. Ma ponad 100 filtrów i efektów ruchomych (w tym płatne), więcej niż 20 darmowych narzędzi - m.in. krzywe oraz możliwość zapisywania własnych, niestandardowych filtrów.


1. Konfigurację ustawień możemy zapisać jako osobny filtr, który można później wykorzystać przy okazji edycji innego zdjęcia. Aby to zrobić, należy kliknąć przycisk, znajdujący się pomiędzy zawiniętymi strzałkami pozwalającymi cofać lub przywracać wprowadzone zmiany.2. Podczas pracy na danym filtrze, możemy kliknąć ikonę przedstawiającą serce, dzięki czemu zostanie on dodany do folderu „ulubione”. Dzięki temu, podczas edytowania kolejnych zdjęć, łatwiej odnajdziemy wybrane efekty.3. Aplikacja posiada bardzo wygodne narzędzie, pozwalające modyfikować krzywe kolorów. Znajdziemy je w zakładce „adjust”. Za pomocą trzech kropek rozmieszczonych na osi, będziemy mogli w wygodny sposób zmienić kolorystykę zdjęcia.4. Tuż po uruchomieniu aplikacji, zdecydujemy czy chcemy pracować na nowym zdjęciu albo wybrać obraz, który wcześniej zapisaliśmy w galerii. Przycisk „recent” pozwoli wybrać ostatnią fotkę jaką zrobiliśmy, bez konieczności przenoszenia się do albumów.5. Oprócz bogatego zestawu filtrów, aplikacja oferuje również efekty. Dzięki nim, do naszych zdjęć dodamy: bokeh, mgłę lub świetlistą poświatę.6. Wszystkie niedoskonałości naszych zdjęć poprawimy za pomocą zestawu narzędzi, znajdujących się w zakładce „adjust”. Znajdziemy tu m.in. rozmycie, wyostrzenie, winietę a także wiele innych funkcji, które ustawimy za pomocą prostych suwaków.7. Po wejściu w zakładkę „crop & frame” możemy dopasować wielkość oraz proporcje obrazu do naszych potrzeb. Prostokątne zdjęcia szybko zamienimy w kwadratowe i na odwrót. Nie zabrakło też narzędzi pozwalających obracać obraz oraz delikatnie zmieniać perspektywę.8. A Color Story oferuje wiele płatnych „paczek” z dodatkowymi filtrami, które znajdziemy w zakładce „shop”. Ich ceny zaczynają się już od 0,99 euro.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

4
4 2017-11-15 09:48:32

aolikacja zabawkowa raczej do rozrywki niż do robienia czegoś poważnego ale jako zabawka jest fajna

3
3 2017-08-08 09:59:59

Dobra aplikacja do zabawy, lecz tak jak mówi komentarz poniżej, są dostępne edytory bez konieczności dodatkowych wydatków.

3
3 2017-07-19 10:16:41

Prosty w obsłudze edytor. Największym mankamentem jest konieczność dokupywania filtrów. Wersja podstawowa bardzo uboga i raczej nie zadowoli użytkowników IG. Są edytory o większych możliwościach bez konieczności wykupywania dodatkowych opcji/filtrów. Mnie ta aplikacja nie przekonała.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ