Adobe Photoshop Mix

Adobe 04.08.2015

Ocena 4.7 / 5 (9 głosów)

Pobierz

OPIS

W Google Play znajdziesz wiele programów spod szyldu Adobe, ale ten jest wyjątkowo ciekawy. Dlaczego? Ponieważ pozwala tworzyć zakręcone kolaże, którymi pochwalisz się przed przyjaciółmi w sieci społecznościowej.

 

Przy pomocy Adobe Photoshop Mix, jak wskazuje sama nazwa, zmiksujesz ze sobą kilka fotografii. A wszystko to w prosty i intuicyjny sposób. Wystarczy wgrać zdjęcia i użyć wyobraźni. 

Mimo że na słabszych urządzeniach, po uruchomieniu aplikacji, na ekranie pojawia się komunikat o tym, że może pracować niestabilnie, nie należy się od początku zrażać. Wbrew pozorom, wiele smartfonów i tabletów z niższej półki cenowej, nieźle radzi sobie z Adobe Photoshop Mix.  Klikając ikonę dwóch równoległych strzałek, umieszczoną w prawym górnym rogu, możemy ukryć wszystkie narzędzia i zobaczyć naszą grafikę w trybie pełnoekranowym. Na naszym obszarze roboczym działają gesty. Rozszczepiając palce możemy powiększyć warstwę na której pracujemy. Gest uszczypnięcia pozwoli ją zmniejszyć. Operując dwoma palcami, możemy również obracać nasz obiekt. W zakładce Kadruj znajdziemy kilka gotowych proporcji obszaru roboczego. Wybierając opcję „Swobodne”, możemy jednak dowolnie wykadrować nasze wirtualne „płótno”. Jeśli podczas edycji zdjęcia, coś nie pójdzie po naszej myśli, każdy ruch możemy cofnąć, używając ikony z zawiniętą strzałką, znajdującej się w prawym górnym rogu. Każdą grafikę przygotowaną na tablecie lub smartfonie, możemy przesłać bezpośrednio do Photoshopa lub programu Lightroom. Aby zmodyfikować ekspozycję, kontrast, przejrzystość lub nasycenie naszej grafiki, wystarczy wybrać odpowiednią funkcję a następnie przesunąć palcem w lewo lub w prawo. U góry ekranu pojawi się wtedy wirtualny suwak.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-05-30 12:22:00

Nie mam żadnych zarzutów co do tej aplikacji :) Bardzo fajna. Polecam :)

5
5 2017-04-08 17:46:12

Rewelacyjna aplikacja. Osobiście najbardziej podoba mi się funkcja tworzenia kolaży. Sprawdza się w 100%. Polecam jej ściągnięcie.

5
5 2017-02-25 21:05:25

Intuicyjna aplikacja, proste łącznie zdjęć coś genialnego.

5
5 2016-12-04 19:06:48

Nie mam żadnych zarzutów do tej aplikacji , więc jest bardzo fajna.

5
5 2016-11-12 19:50:09

super polecam gorąco

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ