Flipagram

Flipagram, inc. 12.09.2015

Ocena 4.7 / 5 (13 głosów)

Pobierz

OPIS

Wrzucałeś już fotki, wrzucałeś już filmy… Instagram czy Facebook nie mają przed Tobą tajemnic. Co byś jednak powiedział na klipy, w której sprytnie udało się zmontować Twoje zdjęcia, video i ulubioną muzykę? Do takich zadań został stworzony Flipagram.

 

Flipagram to wyjątkowy edytor, z którego pomocą wrzucane przez Ciebie do sieci treści nie będą jedynie ilustracją, a całą historią, zamkniętą w kreatywną formę. Z Flipagramem ułożysz swój własny klip, pełen muzyki, obrazów i tekstu.

1. Połączenie aplikacji z Facebookiem lub kontem Google+ pozwoli automatycznie odnaleźć profile naszych znajomych, którzy również korzystają z Flipagram. 2. Jeśli nie chcesz dzielić się swoimi Flipagramami ze wszystkimi użytkownikami serwisu, obserwującymi twoje konto, wystarczy wyłączyć opcję „pokaż na profilu” w ostatniej fazie dodawania nowej animacji. 3. Aplikacja pozwala wykorzystywać „chwile” z innych serwisów społecznościowych. Wystarczy zsynchronizować Flipagram z Instagramem lub Facebookiem a program automatycznie pobierze obrazy i filmy, które udostępnialiśmy na swoich profilach. 4. W zakładce „Muzyka” sprawdzimy jakie piosenki były najczęściej wykorzystywane w Flipagramach z danego tygodnia. Ranking składa się z 50 najpopularniejszych artystów. Wybierając jednego z nich, możemy przejrzeć animacje, w których wykorzystano ich utwory. 5. Podczas dodawania Flipagrama, możemy wejść w zakładkę „edytuj zdjęcie” i za pomocą gestu „uszczypnięcia” lub „rozszczepienia palców” dowolnie zmniejszyć lub powiększyć poszczególne klatki naszej animacji. 6. Najdłuższy film stworzony z pomocą aplikacji Flipagram może mieć nawet 30 sekund. Długość naszej produkcji zmienimy w zakładce „szybkość”. Wystarczy kliknąć w przycisk „Flipagram” a następnie przesunąć suwak maksymalnie w stronę ikony z żółwiem. 7. Dzięki współpracy z iTunes, aplikacja umożliwia nam dostęp do darmowej biblioteki 30-sekundowych fragmentów piosenek. Posiadanie wybranego utworu w formacie mp3 nie będzie więc konieczne aby urozmaicić nasz Flipagram.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-11-13 19:57:36

Super aplikacja,stablina

5
5 2017-08-09 11:03:58

Aplikacja ciekawa i mało zasobożerna :)

haniaole

Początkujący User 6 posty 25 pkt.
2017-06-07 15:46:04

Fajna apliikacja, bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze

5
5 2017-05-30 12:21:30

Najlepsza do edytowania filmów :))

5
5 2017-04-12 19:54:14

dla mnie okej...jestem osoba wymagajaca lecz to sprostalo moim wymaganiom:D:D

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ