Pixlr Express

AppUniversal

Ocena 4.7 / 5 (9 głosów)

Pobierz

OPIS

Kompletny fotoedytor pozwalający zrobić ze zdjęciami praktycznie wszystko, na co macie ochotę. Wszystkie narzędzia w jednej aplikacji i intuicyjny interfejs – czego chcieć więcej?

Oto kilka z funkcji, jakie daje Pixlr Express: Autokorekta fotografii za pomocą jednego dotknięcia, piękne efekty oraz ramki, naklejki, balans bieli, przycinanie, obracanie i wyrównywanie zdjęcia, regulacja kontrastu, jasności, natężenia barw i... wiele więcej.

I by nikt nie mówił, że źle wyszedł na zdjęciach, możecie zastosować opcję usunięcia efektu czerwonych oczu czy nawet... wybielania zębów!

Efekt „splash” pozwala szybko i efektownie ozdobić nasze zdjęcia. Cały obraz robi się czarno biały a my możemy zamalować wybrane elementy „kolorem”. Po wybraniu odpowiedniego efektu, jego intensywność możemy zmienić przesuwając palcem po zdjęciu, w górę lub w dół. Kadrując zdjęcie, możemy skorzystać z gotowych proporcji lub ustawić własne. Aby zatwierdzić, wystarczy kliknąć „zastosuj” w prawym górym rogu. Jakość zdjęcia możemy poprawić z pomocą jednego kliknięcia, wykorzystując jeden z trzech trybów funkcji „wzmocnij”. Jeśli powyższe rozwiązanie nie daje zadowalających rezultatów, retuszując zdjęcie, najlepiej pobawić się ustawieniami światła (Lighting) oraz koloru (Color). Dodając do zdjęcia winietę, możemy nie tylko modyfikować jej intensywność ale również położenie oraz rozmiar i kształt. Wystarczy przytrzymać palec na zdjęciu, a na ekranie pojawi się kółko, które możemy dowolnie kształtować. Do ozdoby naszych zdjęć, możemy wykorzystać naklejki. Aby zmienić ich orientację, wystarczy kliknąć w ramkę z wybranym dodatkiem, która pojawia się na zdjęciu. W jej rogach znajdziemy też przycisk pozwalający ustawić przezroczystość naklejki.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

4
4 2017-06-12 08:41:10

Używam naprzemiennie kilku edytorów, zależnie czego w danej chwili potrzebuję. W moim "Top 3" Pixlr jest na 3-cim miejscu. Funkcjonalny, prosty w obsłudze i że sporą ilością efektów. Powinien zadowolić niejednego użytkownika.

5
5 2017-05-30 12:24:52

Nie mam żadnych zarzutów co do tej aplikacji :) Bardzo fajna. Polecam :)

5
5 2017-04-08 17:36:45

Jedna z lepszych aplikacji jakie spotkałem. Intuicyjny interfejs, szybkość działania to jej niepodważalne atuty. Polecam.

4
4 2017-02-25 20:58:30

Dobra aplikacja, nawet bym powiedział że ma za dużo bajerów takich jak naklejki.

5
5 2016-12-04 19:03:47

Nie mam żadnych zarzutów do tej aplikacji , więc jest bardzo fajna.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ