SketchBook

Autodesk Inc.

Ocena 5 / 5 (8 głosów)

Pobierz

OPIS

Nie samą fotografią i filmem żyje człowiek! Niektórzy lubią też coś naszkicować. Dla tych Użytkowników powstała aplikacja SketchBook Express, która zmieni Cię w prawdziwego artystę. Przy jej pomocy narysujesz dowolne postaci i przedmioty - łatwo i wygodnie, bo na ekranie tabletu.

Appka wykorzystuje cały ekran jako przestrzeń do pracy, daje możliwość powiększenia obrazu aż o 2500%. Dzięki niej zaimportujesz każdy obrazek lub zdjęcie ze swojej galerii, aby na ich bazie przygotować swoje arcydzieło. SketchBook Express to 4 różne style rysowania, mnóstwo kolorów do wyboru i szereg opcji dodatkowych, które uczynią Twój projekt jeszcze lepszym.

1. W rogach ekranu, ukryto szybkie skróty do określonych funkcji. Aby je uruchomić, należy dwa razy kliknąć w wybrany róg. Przytrzymanie danej ikony pozwoli zmienić funkcję z której chcielibyśmy korzystać.2. Z poziomu ustawień możemy uruchomić funkcję Tap-hold for Color Picker. Dzięki niej, po przytrzymaniu palca na danym elemencie naszego obrazu, wybrany pędzel automatycznie zmieni kolor na wskazany.3. Korzystając z narzędzia symetrycznego rysowania, możemy zablokować nasz „pisak” w momencie, kiedy dotrzemy do centralnej części naszego płótna. Tę funkcję, znajdziemy w ustawieniach pod hasłem „Symmetry: Stop Center”.4. Z poziomu aplikacji SketchBook Express możemy przeglądać galerie użytkowników serwisu DeviantArt, zrzeszonych w specjalnej grupie. Ich prace znajdziemy w zakładce zatytułowanej po prostu: „galeria”.5. Na obszar roboczy rysunku, możemy zaimportować wybrane zdjęcie z naszej galerii lub szybko wykonać fotkę aparatem wbudowanym w smartfonie lub tablecie. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć ikonę przedstawiającą kartki, znajdującą się w prawym górnym rogu, a następnie wybrać warstwę na której chcemy pracować. W menu, które się otworzy wybieramy zakładkę „Import Photo” lub „Import Camera”.6. Aby wyczyścić naszą wirtualną kartkę, należy kliknąć w małe kółko znajdujące się w dolnej części ekranu a następnie wybrać ikonę umieszczoną w lewym, górnym rogu.7. Nasze dzieło możemy potraktować jak jeden obiekt i dowolnie obracać je, przenosić w inne miejsce na płótnie lub „odbijać” w płaszczyźnie wertykalnej i horyzontalnej. Niezbędne narzędzia znajdziemy w zakładce Tools pod hasłem Transform.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-05-30 12:25:19

Nie mam żadnych zarzutów co do tej aplikacji :) Bardzo fajna. Polecam :)

5
5 2017-04-08 17:31:15

Jedna z moich ulubionych aplikacji. Jeśli jesteś osobą, która lubi rysować to jest ona stworzona dla ciebie. Polecam.

5
5 2017-03-15 12:06:58

Aplikacja jest superowa :)

5
5 2017-02-24 14:33:00

Kolejna świetna aplikacja, przyszedł czas na coś co prawie każdy lubi robić pomazać "coś", gdzie coś przemienia się w szkic prosto z twojej wyobraźni. Aplikacja działa bez problemu jest dość prosta w obsłudze a zarazem rozbudowana.

5
5 2016-12-04 19:06:42

Nie mam żadnych zarzutów do tej aplikacji , więc jest bardzo fajna.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ