VSCO

VSCO 01.05.2019

Ocena 4.7 / 5 (12 głosów)

Pobierz

OPIS

VSCO to jedna z najczęściej wybieranych aplikacji z filtrami przez Instagramowych influenserów!

Wyjątkowo popularny i niezwykle pomocny edytor zdjęć wykonanych smartfonem lub tabletem. Mocno rozbudowany interfejs, dzięki któremu ustawisz właściwą ekspozycję, kontrast czy odpowiednie światło. Żeby tego było mało - VSCO posiada także zestaw jednych z najpiękniejszych filtrów w świecie aplikacji.

 

VSCO pozwala także dzielić się swoimi dziełami z całym światem. Służy do tego funkcjonalność VSCO Grid. Ale to nie wszystko, bo aplikacja pozwala również na przeniesienie Twoich fotek prosto do innych appek, takich jak Instagram czy Facebook. Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwy fotograf i nadać artystyczny sznyt swoim amatorskim pracom - VSCO to aplikacja dla Ciebie!

Wchodząc w zakładkę „shop”, z poziomu menu głównego, możemy powiększyć naszą kolekcję efektów do zdjęć. Duża część dodatkowych zasobów VSCOCAM jest bezpłatna. Do sklepu można również przejść klikając ikonę wózka sklepowego, umieszczoną na końcu poziomej listy filtrów. VSCO to nie tylko narzędzie do edycji zdjęć. Serwis posiada bogatą bibliotekę inspirujących fotografii, podzielonych na szczegółowe kategorie tematyczne. Znajdziemy je w zakładce „journal”. Jeśli wykonujemy zdjęcie bezpośrednio z poziomu VSCO, klikając w dowolne miejsce na ekranie, przestawiamy ikonę czerwonego celownika. Odpowiada ona za punkt ostrości na fotografii. Wybierając ikonę strzałki w górę, możemy szybko zapisać zdjęcie w pamięci aplikacji lub udostępnić je w jednym z popularnych serwisów społecznościowych. W widoku filtrów, na dole umieszczono biały pasek z czarnym trójkątem. Klikając go otwieramy menu pozwalające między innymi: przejść do innych narzędzi modyfikujących zdjęcie, cofnąć ostatnią zmianę lub przywrócić oryginalny wygląd naszej fotki. VSCO CAM pozwala przycinać zdjęcia, modyfikować ostrość, saturację, cienie, temperaturę lub przenikanie. Te i inne narzędzia znajdziemy klikając ikonę klucza płaskiego. Jeśli chcemy zmodyfikować jedno ze zdjęć i jednocześnie zachować oryginał, możemy wykonać kopię fotografii klikając ikonę plusa wpisanego w dwa kwadraty.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2019-05-24 12:34:54

super apka, nie ma co narzekac *_*

5
5 2019-05-24 12:24:05

SUPER! Uwielbiam robić zdjęcia i edytować i ta apka to coś niesamowitego! Polecam z całego serca!

4
4 2019-05-24 11:18:07

super apka, bardzo lubie te filtry

5
5 2019-05-13 12:38:03

najlepsza apka w swojej kategorii!!

5
5 2019-05-10 09:46:16

Mój ulubiony edytor :) Filtry vsco mogą nadać fotkam unikatowego klimatu. Czekam aż można będzie edytować wideo !

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ