Nowość

TikTok

musical.ly 14.10.2018

Ocena 0 / 5 (0 głosów)

Pobierz

OPIS

Znudziły Ci się wszystkie dotychczasowe aplikacje społecznościowe? W musical.ly możesz tworzyć krótkie wideo, dzielić się nimi oraz oglądać filmiki innych! To też świetne narzędzie do odkrywania nowych artystów i ich muzyki albo... zostania jednym z nich. Wśród opcji apki znajdują się na przykład: udostępnianie autorskich piosenek czy nagrywanie w duecie.


Każde video trwa maksymalnie 15 sekund. Możesz je edytować dostępnymi efektami i filtrami – np. slow motion czy time lapse. Filmiki gotowe są nie tylko do publikowania w aplikacji, ale także m.in. na Facebooku, Instagramie czy Twitterze.


1. Aplikacja oferuje wewnętrzny czat, pozwalający komunikować się z innymi członkami społeczności. Wystarczy przejść do zakładki „notifications” (ikona przedstawiająca piorun) a następnie wybrać przycisk skrzynki odbiorczej, znajdujący się w prawym, górnym rogu.2. Po zarejestrowaniu materiału wideo, na nasz film możemy nałożyć filtry. Wystarczy wybrać przycisk przedstawiający trzy kolorowe kropki. Filtry nazwano zupełnie tak jak style muzyczne, do których, zdaniem autorów aplikacji, najlepiej pasują (pop, soul etc.). 3. Aplikacja oferuje pięć różnych trybów filmowania, które możemy wybrać, jeszcze zanim wciśniemy przycisk rejestrowania wideo. Pozwalają one osiągnąć bardzo ciekawe efekty takie jak zwolnione tempo, time-lapse lub przyspieszenie. 4. Przed rozpoczęciem filmowania możemy też wzbogacić naszą produkcję o animowane efekty, w stylu tych, które świetnie znamy ze Snapchata. Uruchomimy je, klikając ikonę przedstawiającą buzię, która znajduje się z prawej strony ekranu. 5. Jeśli twój występ wymaga przygotowania, aplikacja oferuje „samowyzwalacz” dający ci 5 sekund, przed automatycznym uruchomieniem filmowania. Znajdziesz go pod ikoną zegarka. 6. Oprócz piosenek, pod które możemy nagrywać nasz „mini playback show”, aplikacja oferuje również setki nagrań z gotowymi dialogami umożliwiającymi nam stworzenie ciekawych scenek. Jeśli szukasz czegoś konkretnego, warto skorzystać z wyszukiwarki.7. Przycisk przedstawiający nożyczki, pozwala przenieść się do edytora, umożliwiającego wycięcie określonego fragmentu filmu. Pozwoli to usunąć z naszego filmu ewentualne niedoskonałości.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ