Nowość

AIMP

Artem Izmaylov 29.01.2017

Ocena 5 / 5 (16 głosów)

Pobierz

OPIS

Znudziły Ci się zwykłe odtwarzacze muzyczne? Wypróbuj AIMP. Ma designerski wygląd oraz ciekawe skórki i obsługuje najważniejsze formaty, m.in. *.ape,*mpga, *.mp3, *.flac, *.mp4, *.tta. Z tą appką każda Twoja ulubiona piosenka będzie miała zapewnioną ładną oprawę wizualną i świetne brzmienie!

AIMP posiada też radio internetowe, możliwość selektywnego dodawania plików i integracji z ekranem blokady.

Bez opuszczania AIMP możemy ustawić wybrany utwór jako dzwonek połączenia. Wystarczy kliknąć w ikonę trzech kwadratów umieszczoną w prawym, górnym rogu. Tam znajdziemy przycisk „Ustaw jako dzwonek”.Aplikacja posiada wbudowany wyłącznik czasowy. Pozwala on wyłączyć odtwarzacz o określonej godzinie, po upływie wskazanego czasu lub po zakończeniu danego utworu lub listy odtwarzania.W aplikacji wbudowano korektor graficzny. Pozwoli on zoptymalizować brzmienie według własnych preferencji. Znajdziemy go w zakładce „Efekty dźwiękowe”.AIMP pozwala spersonalizować działanie przycisku, który często znajduje się na słuchawkach podłączanych do smartfonów. Użytkownik może przypisać funkcje do 1,2 oraz 3 kliknięć.Muzykę możemy grupować w listach odtwarzania. Możliwe jest dodawanie utwory z plików lub adresów URL. Wygodnym rozwiązaniem jest funkcja „dodaj wszystkie pliki audio z karty SD”.W zakładce „silnik dźwięku” znajdziemy przycisk „miksuj do mono”. W przypadku niektórych urządzeń takie rozwiązanie może okazać się lepsze niż miks stereo.Mimo niepozornego interfejsu, aplikacja bardzo dobrze radzi sobie z sortowaniem utworów. Możemy ułożyć je m.in. według: nazwy, artysty, albumu, gatunku, nazwy pliku, daty modyfikacji i wielu innych parametrów.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2018-11-29 10:12:30

bardzo dobra apka używam i na telefonie i komputerze od kiedy winampa przestano wspierać

NyczuPL

Początkujący User 30 posty 30 pkt.
2017-11-13 19:54:30

Super aplikacja,pozdrawiam cieplutko

5
5 2017-08-08 09:51:12

Działa, nie zacina się, warto wypróbować.

toniek-94

Prawdziwa Ikona 78 posty 390 pkt.
2017-08-07 13:56:20

Bardzo dobry odtwarzacz, który "łyka" wszystko :) Polecam , nie znajdziecie nic lepszego/

5
5 2017-06-17 13:58:12

Lepszego odtwarzacza nie znajdziesz, na Androidzie wiele aplikacji próbuje zająć pierwsze miejsce, ale tak jak AIMP sprawuje się na PC, tak samo dobrze ułatwia życie na smartfonie.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ