Dubsmash

Mobile Motion GmbH 5.10.2015

Ocena 4.7 / 5 (18 głosów)

Pobierz

OPIS

Znudził Ci się Snapchat? Deweloperzy aplikacji wymyślili coś zupełnie nowego - aplikację, która w szybkim tempie zdobywa serca… smartfony i tablety kolejnych tysięcy użytkowników. Mowa o Dubsmash - zabawny sposób na komunikację poprzez internet.

 

Jak to działa? Wybierasz znane powiedzenie z filmu, programu, mema, etc. Masz duży wybór, ponieważ aplikacja korzysta z potężnej bazy nagrań. Następnie kręcisz film ze swoim udziałem i podłożonym dźwiękiem. Gotowy materiał przesyłasz do znajomych! 100% frajdy gwarantowane!

1. Oprócz tego, że poszczególne dźwięki możemy dodać do zakładki „ulubione”, istnieje również możliwość utworzenia własnych „soundboardów” czyli zestawów dźwięków pogrupowanych pod jednym, wspólnym szyldem.2. Gotowe filmiki możemy udostępnić w aplikacji Whatsapp lub Messenger. Istnieje również możliwość zapisania ich w galerii naszego smartfona, w formacie mp4. Taki plik możemy później udostępnić przez dowolny program.3. W celu usunięcia zbędnych nagrań, wybieramy ikonę ołówka a następnie przesuwając palcem w lewo lub w prawo po tytułach naszych filmików, w szybki sposób kasujemy je z pamięci telefonu.4. Z poziomu zakładki „my account”, możemy dodać własne dźwięki do bazy jaką oferuje Dubsmash. Wystarczy kliknąć ikonę „+”. Aplikacja pozwala nagrać własne dźwięki lub dodać gotowe pliki.5. Jeśli twój folder z ulubionymi dźwiękami zawiera już pokaźną kolekcję plików, zmień opcję sortowania aby szybciej znaleźć odpowiedni podkład do nowego wideo. Służy do tego ikona umieszczona w prawym, górnym rogu. Pliki możemy ułożyć alfabetycznie lub zaczynając od najnowszych dźwięków.6. Jeśli chcecie stworzyć nowy klip, w którym pojawi się dźwięk wycięty z innego filmu, należy skorzystać z narzędzia, dostępnego pod tym linkiem: www.dubsmash.com/dubloader. Aplikacja mobilna pozwala dodawać tylko pliki audio.7. Użytkownicy aplikacji Dubsmash mogą zgłaszać administratorom dźwięki, które zostały źle zatytułowane lub nieprawidłowo wycięte albo nagrane. Istnieje również możliwość poinformowania twórców o treściach, które są w jakiś sposób gorszące lub obraźliwe. Służą do tego zakładki „zgłoś” oraz „improve”. Znajdziemy je, klikając ikonę z trzema kropkami, znajdującą się obok każdego z dźwięków.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-11-13 19:56:58

Super aplikacja,stablina

5
5 2017-08-09 11:03:19

Ciekawa alternatywa i fajnie się rozwija :)

5
5 2017-05-30 12:08:36

Pobieram, zobaczymy czy takie dobre jak mówią :D

5
5 2017-04-12 19:56:47

dla mnie okej...jestem osoba wymagajaca lecz to sprostalo moim wymaganiom:D:D

5
5 2017-04-08 10:44:04

Aplikacja ta posiada bardzo dużą bazę nagrań. Od razu przypadła mi ona do gustu. Jest ciekawą alternatywą dla snapchata. Polecam.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ