edjing

DJiT - Best free music and audio apps for Android

Ocena 5 / 5 (11 głosów)

Pobierz

OPIS

Chcesz zostać DJ-em i miksować ze sobą znane piosenki, zarówno na imprezie, jak i w domowym zaciszu? Ale niekoniecznie masz fundusze, żeby kupić sobie nowe decki i płyty winylowe? Zacznij od aplikacji edjing! Edjing to numer 1 wśród aplikacji dla miłośników tworzenia muzyki. Dlaczego? Ponieważ ma potężne możliwości!

Dzięki edjing będziesz mógł korzystać z ponad 50 milionów ścieżek z dostępem do serwisów SoundCloud i Deezer. Oprócz tego: stworzysz własne playlisty, pokażesz się światu dzięki własnej stronie profilowej lub opcji udostępniania w serwisach społecznościowych. Na edijing skusiło się już kilkanaście milionów osób z całego świata, a liczba ta stale rośnie. Teraz pora na Ciebie!

Mimo że pełna wersja aplikacji jest płatna, darmowa odsłona Edjing pozwala zdobywać specjalne punkty, z pomocą których odblokujemy nowe funkcje lub „skórki”. Otrzymamy je między innymi za: synchronizację z innymi aplikacjami, polecanie programu znajomym a także odwiedzanie serwisów społecznościowych. Aplikacja pozwala miksować muzykę pochodzącą z serwisów Deezer oraz Soundcloud. Wystarczy połączyć konta logując się na wcześniej utworzonych profilach. Jeśli nie chcecie samemu bawić się w DJa, aplikacja oferuje funkcję automix, która automatycznie połączy dwa różne utwory. W opcjach można dodatkowo ustawić w jakich proporcjach czasu, piosenki będą się przeplatać. Automix niestety nie sprawdzi się przy pierwszych-lepszych kompozycjach. Utwory muszą być zbliżone jeśli chodzi o tempo i gatunek. Dotykając wirtualnych płyt, które wirują na gramofonach, możemy scratchować. Klikając ikonę z napisem „pitch”, ten sam ruch spowoduje trwałe przyspieszenie lub zwolnienie tempa utworu. Wciśnięcie przycisku SYNC sprawi, że oba utwory, które chcemy miksować, będą odtwarzane w tym samym tempie. Na dole, w środkowej części ekranu znajduje się suwak, z pomocą którego miksujemy piosenki. Aplikacja dostosuje tempo do tego utworu, po stronie którego znajdzie się wspomniany przełącznik. Klikając w przycisk FX uruchomimy menu efektów, które dodatkowo urozmaicą nasze miksy. Znajdziemy tu również prosty korektor graficzny z pomocą którego podbijemy lub obniżymy poszczególne pasma utworu. 

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

NyczuPL

Początkujący User 30 posty 30 pkt.
2017-11-13 19:55:49

Super aplikacja,stablina

5
5 2017-06-07 19:45:29

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ta aplikacja. Krótki przewodnik na początku wyjaśnił jak poruszać się po programie. Efekty jakie można uzyskać dzięki edjing są ciekawe i można nimi się dzielić z innymi. Coś dla każdego miłośnika muzyki.

5
5 2017-05-30 12:17:28

Nie mam żadnych zarzutów co do tej aplikacji :) Bardzo fajna. Polecam :)

5
5 2017-04-12 19:37:04

jedna z lepszych odtwarzaczy polecam kazdemu:D:D

5
5 2017-04-08 10:30:40

Ta aplikacja posiada mnóstwo możliwości. Możemy tam tworzyć własne playlisty i udestępniać je całemu świata.Polecam.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ