Musixmatch

Musixmatch 11.09.2015

Ocena 4.9 / 5 (10 głosów)

Pobierz

OPIS

Czasami chcesz coś zaśpiewać, ale nie pamiętasz tekstu? Poznaj Musixmatch, czyli aplikację, która jest największym na świecie mobilnym katalogiem tekstów piosenek. Program został doceniony i umieszczony wśród najlepszych appek 2014 roku w Google Play.

 

Co potrafi Musixmatch? Odtwarzać muzykę ze synchronizowanym tekstem, wyszukiwać piosenki, które kochasz, rozpoznawać utwory, które właśnie grają niedaleko Ciebie… To tylko część możliwości aplikacji, bo jej funkcjonalność jest w stałej rozbudowie.

  Musixmatch rozpoznaje utwory w czasie rzeczywistym (podobnie jak znane programy w stylu SoundHound lub Shazam) i dopasowuje tekst do fragmentu, od którego uruchomiliśmy tę funkcję. Karaoke nigdy nie było tak proste! Funkcja FloatingLyrics pokazuje zsynchronizowane teksty podczas słuchania muzyki ze Spotify, Soundcloud, Rdio i Google Play Music lub innego odtwarzacza. Dzięki funkcji MusicID, aplikacja pozwala skorzystać z FloatingLyrics również podczas oglądania teledysków na YouTube. Funkcja LyricsCard pozwala szybko stworzyć prostą grafikę, opatrzoną wybranym cytatem z piosenki a także informacjami o utworze. Użytkownik może skorzystać z gotowych zdjęć lub dodać własny obraz. Program pozwala również na zmianę czcionki. Jeśli któryś z tekstów budzi nasze zastrzeżenia, możemy skorzystać z opcji “oznacz tekst”, zgłaszając błąd. Ta sama funkcja pozwoli poinformować twórców aplikacji o niewłaściwej miniaturze ze zdjęciem artysty. W widoku naszego profilu, znajdziemy wszystkie piosenki, zidentyfikowane za pomocą Musixmatch. Te, które spodobały nam się najbardziej, możemy dodać do ulubionych. Aplikacja pozwala również na dostęp do własnej biblioteki muzycznej. Z poziomu ustawień, możemy dostosować odpowiednie sekcje, takie jak gatunki, artyści lub utwory.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

NyczuPL

Początkujący User 30 posty 30 pkt.
2017-11-13 19:55:26

Super aplikacja,stablina

5
5 2017-05-30 12:10:28

Super. Naprawdę pomocna :) 11/10 :D

5
5 2017-04-12 19:42:00

NIE ZACINA :d:dNAJWAZNIEJSZE UWIELBIAM

5
5 2017-04-08 10:38:44

Jedna z moich ulubionych aplikacji. Bardzo duża ilość piosenek jest ogromną zaletą. Trzeba ją po prostu wypróbować. Polecam.

5
5 2017-03-19 20:36:08

Bardzo fajna aplikacji szczególnie jak potrzebujesz przypomnieć sobie tekst piosenki którą nucisz sobie od tygodnia w głowie. Również dość spora baza tekstów znalazłem wszystko co było potrzebne.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ