MX Player

J2 Interactive

Ocena 4.9 / 5 (15 głosów)

Pobierz

OPIS

Dla tego odtwarzacza nie ma formatu wideo, który byłby wyzwaniem nie do przejścia, czy raczej odtworzenia!

Ale tolerancja na „egzotyczne” formaty to nie wszystko! MX Player jest pierwszym odtwarzaczem filmów, który potrafi korzystać z wielu rdzeni procesora. Zastosowanie tego rozwiązania na dwurdzeniowych procesorach pozwala na 70% szybsze dekodowanie filmów niż w przypadku procesorów jednordzeniowych.

A da osób ciekawych każdego detalu - łatwe przybliżanie i oddalanie przez uszczypnięcie i przesuwanie po ekranie. Dostępne jest również panoramowanie. Inną ciekawą funkcją są gesty napisów - przewijanie do przodu/tyłu pozwala przejść do następnego/poprzedniego tekstu. Nie zapomniano też o funkcji Kid lock - Twoje dzieci mogą oglądać film, a Ty nie musisz się martwić, że zrobią cokolwiek innego.

Aplikacja MX Player pozwala odtwarzać napisy z zewnętrznych plików w odpowiednim formacie, podobnie jak odtwarzacze filmów, z których na co dzień, korzystamy z poziomu komputera. Nowe filmy, które pojawiają się w naszym smartfonie lub tablecie, oznaczone są dodatkową ikonką z napisem „NEW”. Jeśli przez wasze urządzenia, często przewijają się nowe produkcje, z poziomu Ustawień, możemy określić, jak długo, przy wspomnianych multimediach, ma wyświetlać się wspomniany znacznik. Jeśli z aplikacji korzystają dzieci, możemy ustawić specjalną blokadę ekranu, która zapobiega przypadkowemu wyłączeniu filmu. Wymaga to jednak zainstalowania dodatkowej wtyczki Kids Lock, którą znajdziemy w Google Play. Aby ustawić blokadę wystarczy wejść w Ustawienia Odtwarzacza a następnie w zakładkę „Reakcja na dotyk”. Przesunięcie palcem w dół lub w górę, podczas oglądania filmu, pozwala zmniejszyć lub powiększyć jasność wyświetlanego obrazu. Ten sam gest, wykonany w prawo lub w lewo, umożliwia przewinięcie wideo do tyłu lub do przodu. Podczas odtwarzania filmu, możemy zmienić współczynnik proporcji ekranu. Oprócz wartości domyślnej oraz kilku gotowych standardów, użytkownik może wprowadzić również swoje wartości. Kiedy wyłączysz aplikację a później znowu do niej wrócisz, program umożliwi uruchomienie filmu od ostatniej pozycji.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2018-12-11 12:59:18

bardzo dobry odtwarzacz :)

5
5 2017-05-30 12:16:17

Korzystam codziennie jeszcze nigdy mnie nie zawiódł :)

5
5 2017-04-12 19:57:41

dla mnie okej...jestem osoba wymagajaca lecz to sprostalo moim wymaganiom:D:D

5
5 2017-04-08 10:32:23

Jest to jedna z najważniejszych aplikacji w moim telefonie. Nie ma formatu z którym by sobie nie poradziła. Trzeba ją ściągnąć i sprawdzić.

5
5 2017-03-25 14:01:03

Super odtwarzacz. Nie miałam problemu z odtworzeniem żadnego filmu czy serialu. Normalnie wyświetla napisy!

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ