TuneIn Radio

TuneIn Inc 20 maj 2012

Ocena 4.8 / 5 (13 głosów)

Pobierz

OPIS

TuneIn Radio to nie tylko stacje radiowe ale również podcasty!

Muzyka towarzyszy Ci w każdym momencie Twojego życia. Jesteś radiowym freakiem i wydaje Ci się, że znasz już wszystkie stacje? TuneIn pozwoli Ci na dostęp do ogromnej kopalni nowych inspiracji! W swoje ofercie posiada dziesiątki tysięcy rozgłośni radiowych z całego świata!

Wystarczy jedno kliknięcie, by stworzyć listę ulubionych stacji lub utworów, jedno kliknięcie, by nagrać aktualnie odsłuchiwany strumień i móc później do niego wrócić, i jedno potrząśnięcie telefonem, by aplikacja wyszukała podobnych rozgłośni. Design aplikacji pozwala również na uaktywnienie trybu samochodowego z poziomu menu aplikacji, dzięki czemu nic nie będzie rozpraszało nas w trakcie jazdy samochodem. Nie czekaj i sprawdź koniecznie, co TuneIn może Ci zaproponować.

 

TuneIn Radio posiada opcję sortowania rozgłośni radiowych według lokalizacji. Oznacza to, że możemy znaleźć stację, nadającą niemal z każdego miasta na ziemi. Z poziomu ustawień, możemy uruchomić funkcję „auto restart player”. Dzięki niej, aplikacja automatycznie uruchomi ostatnio odtwarzaną transmisję, jeśli nasze urządzenie niespodziewanie się wyłączy. TuneIn Radio to nie tylko rozgłośnie radiowe. Z pomocą zakładki „Top Podcasts” znajdziemy wiele ciekawych podcastów. Te podzielono według popularności a także przyporządkowano do odpowiednich kategorii. Funkcja „buffer before playing” opóźni nieco początek odtwarzania muzyki, jednak później, oszczędzi nam niespodziewanych „zacięć” w trakcie słuchania piosenek lub audycji. Aplikacja TuneIn Radio posiada specjalny tryb „Car Mode”. To wygodne rozwiązanie dla kierowców, wprowadza na pulpit duże, łatwe w wybieraniu ikony a także możliwość głosowego wyszukiwania stacji. Większość z nas szuka w radiu przede wszystkim muzyki. TuneIn to jednak nie tylko piosenki. W zakładce „Rozmowa” znajdziemy wiele audycji informacyjnych. Nie zabrakło również kategorii „Sport”.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

4
4 2019-05-24 12:47:21

jak dla mnie ok, działa płynnie, spełnia wszelkie wymagania, dobra apka

5
5 2019-05-24 12:28:45

brakowało mi czegoś takiego, wreszcie mogę wygodnie słuchać podkastów, sprawdza się perfekcyjnie ^^

5
5 2019-05-24 11:21:52

jak ktoś nie ma wbudowanego radia w telefonie to jest to bardzo przydatna apka, rzadko się przycina a mnogość stacji sprawia, że każdy w sumie znajdzie coś dla siebie :)

5
5 2019-05-14 10:31:06

Prosta i wygodna w użytkowaniu aplikacja. To co Tunein proponuje to zawsze strzał w dziesiątkę ;)

5
5 2019-05-13 12:32:50

Super apka, w drodze zawsze z niej korzystam

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ