Nowość

Khan Academy

Khan Academy

Ocena 5 / 5 (8 głosów)

Pobierz

OPIS

Jedno hobby Ci nie wystarcza i odkąd pamiętasz chcesz uczyć się nowych rzeczy? Wypróbuj Khan Academy. To aplikacja, która pozwala na darmową naukę przeróżnych umiejętności z wielu dziedzin. Zawiera ponad 10 tysięcy filmów z kursami i ogrom ćwiczeń interaktywnych, między innymi z  matematyki, fizyki, ekonomii, sztuki, wiedzy o społeczeństwie czy historii. Już dziś możesz zacząć poszerzać swoje zainteresowania i odkrywać  nowe pasje!

W apce dostaniesz wskazówki krok po kroku, jak się uczyć i za każdym razem otrzymasz informacje o tym, jak Ci idzie. Możesz z niej korzystać nawet bez połączenia z siecią - wystarczy, że dodasz swoje ulubione kursy do listy i pobierzesz je na telefon. I bez znaczenia, czy jesteś studentem, nauczycielem, dorosłym czy kosmitą. Korzystaj z materiałów całkowicie bezpłatnie i ucz się, by wiedzieć więcej!


Jeśli lektor w filmie mówi za szybko, na prawo od osi czasu znajdziesz przycisk pozwalający zwolnić wideo o połowę. Jego kolejne kliknięcia umożliwią również przyspieszenie oglądanego materiału. Na lewo i na prawo od przycisku „play”, znajdziesz strzałki, pozwalające przewinąć materiał o 10 sekund do przodu lub do tyłu. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć z danego filmu, zaoszczędzi ci to niepotrzebnego przewijania.Aby nie pogubić się w ogromnych zasobach kursów i poradników, jakie oferuje Khan Academy, skorzystaj z zakładek. Aby dodać dane wideo do ulubionych, kliknij specjalną ikonę, znajdującą się w prawym górnym rogu, w widoku listy lub pojedynczego filmu. Chcąc przejść do swoich zakładek, wybierz „Bookmarks” w dolnym menu. Każde wideo, które dodasz do zakładek, może zostać pobrane do pamięci twojego smartfona. Dzięki temu, skorzystasz z poradnika będąc poza zasięgiem internetu. Aby pobrać wybrany film, zapisany w dziale „Bookmarks”, wystarczy kliknąć przycisk ze strzałką w dół, który znajduje się na prawo od tytułu i opisu wideo. Jeśli martwisz się o limit transferu danych, upewnij się, że filmy będą pobierane tylko za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Wejdź w zakładkę „Profile” a następnie za pomocą ikony trybika, przejdź do ustawień. Tam zaznacz pole „Download over Wi-Fi only”.Jeśli wirtualne odznaczenia motywują cię do dalszego rozwoju, załóż konto w aplikacji Khan Academy. Własny profil pozwala na gromadzenie specjalnych punktów i zdobywanie odznak symbolizujących kolejne, ukończone kursy. Aby żaden element poradnika wideo nie został przez ciebie pominięty, aplikacja oferuje transkrypcje. Jest to zapis tekstowy wszystkiego, co z ekranów naszych smartfonów lub tabletów, mówią do nas lektorzy. Aby dostać się do transkrypcji należy przejść do zakładki „Transcript” znajdującej się pod wideo, obok przycisku „About”. Jeśli przeraża cię ilość filmów jaką oferuje Khan Academy, skorzystaj z funkcji filtrowanego wyszukiwania treści. W zakładce „Search”, wybierz przycisk „Filter” a następnie zaznacz interesującą cię kategorię. Filtr pozwoli szybciej odnaleźć kursy, które cię interesują.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-08-09 11:13:28

Kursy godne polecenia :)

5
5 2017-08-08 10:09:14

Najlepsze poradniki dostępne na rynku, dużo się można nauczyć.

5
5 2017-05-30 12:49:33

Aplikacja przydatna, ciekawa. Polecam

jakub0000

Początkujący User 16 posty 33 pkt.
2017-05-17 12:10:45

Aplikacja naprawdę przydatna ...

5
5 2017-05-10 12:59:07

Przydatna aplikacje na nudne wieczory czy "luźny" czas podczas pracy/ szkoły.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ