Wattpad – Opowieści tętniące życiem

Wattpad.com 5.10.2015

Ocena 5 / 5 (12 głosów)

Pobierz

OPIS

Jeśli masz już tablet, pora zacząć czytać nie tylko lektury! Masz do tego świetną okazję, bo w sklepie Google Play znajdziesz wiele aplikacji do pobierania darmowych e-booków. My polecamy Wattpad - zbiór ponad 20 milionów elektronicznych książek, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 

Aplikacja Wattpad od lat zajmuje czołowe miejsca w swojej kategorii. Popularna, wypełniona bezpłatnym materiałem i przyjazna w użyciu. Chcesz rozpocząć swoją e-bookową przygodę z tabletem? Rozpocznij ją od tej aplikacji!

1. Wattpad pozwala w prosty sposób stworzyć kwadratową grafikę z cytatem, pochodzącym z czytanej przez nas publikacji. Wystarczy podświetlić tekst a następnie wybrać ikonę przedstawiającą cudzysłów w ramce.    2. Wybrane historie możemy udostępniać znajomym spoza społeczności Wattpad. Wystarczy kliknąć w daną publikację a następnie wybrać przycisk „send”. Link do historii zostanie przesłany za pomocą wybranej przez nas aplikacji.    3. Jeśli w danym momencie nie mamy czasu na przeczytanie wybranej publikacji, z pomocą jednego kliknięcia, możemy dodać ją do zakładki „ulubione” lub „przeczytaj później”.    4. Każdy autor może dodać do swojej publikacji okładkę. Wattpad udostępnia w Google Play specjalną aplikację „Covers”, która w prosty sposób pozwoli spersonalizować nasze historie.    5. Wszystkie publikacje możemy opisać poprzez tagi, odpowiednie kategorie a także informację o języku. Nie zabrakło również znacznika treści dla dorosłych, a także zakładki w której zdefiniujemy kwestię praw autorskich.    6. Jeśli korzystamy z aplikacji w naszym kraju, domyślnym językiem polecanych publikacji będzie polski. Możemy to jednak zmienić. Wystarczy zjechać na sam dół ekranu w zakładce „odkryj” i kliknąć przycisk „zmień język”.   

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2019-01-10 13:55:49

Korzystałem i nadal korzystam bardzo ciekawe opowiadania i oneshoty można znależć

5
5 2017-08-10 07:32:21

Korzystam w podróży jak jadę pociągiem :) Polecam :)

5
5 2017-05-30 17:01:24

bardzo fajna aplikacja.Dobra do zabicia nudy ale tez bardzo przydatna dla osób kreatywnych mających wielką wyobraźnie do pisana różnych opowiadań.Ja sama ją używał ,zarówno do czytania jak i pisania ^^ Polecam

5
5 2017-05-30 12:36:31

Nie mam żadnych zarzutów co do tej aplikacji :) Bardzo fajna. Polecam :)

5
5 2017-05-10 13:03:17

W pełni darmowa aplikacja do czytania i pobiera darmowych ebooków fajna sprawa, liczę na kolejne aktualizacje, które dadzą dostęp do trochę nowszych książek.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ