WPS Kingsoft Office

Kingsoft Office Software Corporation Limited

Ocena 4.9 / 5 (14 głosów)

Pobierz

OPIS

Jeden z najpopularniejszych pakietów biurowych. I nie bez powodu, ponieważ to absolutny niezbędnik każdej osoby, pragnącej przeglądać dokumenty pakietu Office. Za jego pomocą wyedytujemy arkusz kalkulacyjny, poprawimy prezentację, zrobimy ważne notatki albo poprawimy pisany właśnie artykuł – wszystko na ekranie tabletu, równie komfortowo, jak na komputerze. Niestraszne mu są również PDF-y.

W przeciwieństwie do wielu innych edytorów, WPS Kingsoft Office wyposażono w zaawansowane funkcje formatowania tekstu, opcje dodawania grafik, wykresów, tabel – co czyni go idealnym partnerem w pracy. Jeśli nawet nie masz jakiegoś dokumentu na tablecie, zawsze możesz pobrać go „z chmury” - WPS Kingsoft Office obsługuje najpopularniejsze rozwiązaniia tego typu, a po skończonej edycji pozwala zapisać plik online.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-08-09 10:58:04

Bardzo dobra aplikacja, którą używam od dawna i będę używał dalej. Szybko wczytuje pdfy i dokumenty i to na leciwym telefonie z 512 Mb RAM :) Polecam :)

5
5 2017-07-15 11:41:16

Fajny i prosty w obsłudze pakiet typu Office. Obróbka tekstu, tabel, pdf, prezentacji. Bardzo intuicyjny i przydatny w celu szybkiej korekty. Dzięki obsłudze chmury możesz zawsze mieć ważne dokumenty przy sobie. Niezbędny w poszukiwaniu pracy i szybkiej edycji dokumentów;-)

5
5 2017-07-02 21:53:00

Bardzo rozbudowany edytor tekstu.Dość intuicyjny system pozwala spokojnie pracować nad obróbką naszych "wypocin" .

4
4 2017-06-10 22:25:18

Edytorów jest wiele. Każdy może sobie wybrać coś dla siebie. WPS jest ciekawy, bo uniwersalny (akceptuje pliki Worda, powerpoint, excela, pdf; nie trzeba innych aplikacji). Do interfejsu trzeba się jednak przyzwyczaić. Osobiście używam Worda. Co do WPSa mam mieszane uczucia (m.in. kursor przeskakuje między wyrazami w nieoczekiwanych momentach i nie jest to wina telefonu ani obsługi).

5
5 2017-05-30 12:40:57

Niezwykle przydatna i prosta :) Polecam.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ