7 Minute Workout

Simple Design Ltd.

Ocena 5 / 5 (4 głosów)

Pobierz

OPIS

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy i wzmocnić swoje mięśnie brzucha? 7 Minute Workout to aplikacja, która pozwoli Ci wyrzeźbić ciało i wyrobić nawyk uprawiania sportu. Znajdziesz w niej filmiki, które nie tylko zaproponują Ci zestawy ćwiczeń, ale też dokładnie pokażą jak je wykonywać. Siedmiominutowy trening składa się z 12 ćwiczeń - robisz je dokładnie przez 30 sekund z dziesięciosekundowymi przerwami. Nie musisz mieć żadnych specjalistycznych przyrządów. Potrzebne Ci będzie jedynie krzesło i ściana. Serie powtarzaj 2-3 razy albo i więcej, w zależności od tego, ile masz czasu.

Aplikacja sportowa, która jest numerem jeden w aż 19 krajach i znajduje się w pierwszej piątce w 57 innych. Używa jej ponad 3 miliony użytkowników. Została wyróżniona przez New York Times.


Aplikacja pozwala obliczyć BMI czyli wskaźnik masy ciała. Wystarczy przejść do zakładki „Kalendarz” a następnie w odpowiednich miejscach podać naszą wagę i wzrost. Aby zobaczyć na wykresie, jak zmienia się nasze BMI wraz z regularnymi ćwiczeniami, należy każdego dnia wprowadzać informacje dotyczące wagi. Nie zabrakło też specjalnego widżetu wskazującego niedowagę, nadwagę, otyłość lub prawidłowy wskaźnik masy ciała. Najlepszym sposobem na wypracowanie w sobie regularności jest tryb 30-dniowego wyzwania. Wybierając ten plan treningowy, określamy jeden z 6 poziomów zaawansowania, a następnie, każdego dnia odhaczamy kolejne treningi, śledząc nasze postępy. Przed rozpoczęciem ćwiczeń z wirtualnym trenerem, który rozpoczyna „zajęcia” po tym jak klikniemy przycisk „Początek”, warto zapoznać się z poszczególnymi aktywnościami. W zakładce „Instrukcje” znajdziesz opisy wszystkich: skoków, pajacyków, brzuszków i pompek. Kliknięcie w ikonę przedstawiającą kamerę przeniesie cię na YouTube. Tam znajdziesz instruktażowe filmy wideo pozwalające upewnić się, że na pewno prawidłowo wykonujesz ćwiczenia. Z poziomu ustawień możesz zdefiniować czas: odliczania, ćwiczeń oraz przerw. To na wypadek, gdyby tempo jakie serwuje aplikacja było zbyt intensywne. Jeśli korzystasz z Google Fit, możesz przenieść tam informacje o swoich treningach z wykorzystaniem aplikacji 7 Minutowe Ćwiczenia. Wystarczy wejść w ustawienia i zaznaczyć przycisk „Zsynchronizowane z Google Fit”. Jeśli zdarza ci się zapominać o regularnych treningach, aplikacja ma wbudowany system przypomnień. Odpowiednie narzędzie znajdziesz w ustawieniach pod hasłem „Przypominaj mi o codziennych ćwiczeniach”.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

toniek-94

Prawdziwa Ikona 78 posty 390 pkt.
2017-08-09 11:05:17

Tym razem aplikacja w temacie " coś dla ciała" :) Fajnie można trochę potrenować, na pewno nie zaszkodzi :)

5
5 2017-05-02 20:00:18

Bardzo fajna, zachęca do ćwiczeń, co do ćwiczeń to som lepsze niż myślałem :)

5
5 2017-04-10 08:02:42

Niesamowita aplikacja. Działa płynnie i szybko. Nie zacina się. Nie mam z nią żadnych problemów. Warto ją pobrać i sprawdzić osobiście. Jak dla mnie po prostu super. Pozdrawiam.

5
5 2016-12-08 20:11:04

Znakomity produkt, warto :-)

5
5 2016-12-05 16:14:56

Nie mam żadnych zarzutów do tej aplikacji , więc jest bardzo fajna.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ