any.do

Any.do

Ocena 4.8 / 5 (6 głosów)

Pobierz

OPIS

Prawdziwe „wszystko w jednym” porządkujące każdą dziedzinę Twojego życia. Planowanie dnia nigdy nie było tak proste – można je zrobić za pomocą funkcji „przeciągnij-upuść”, a gdy coś ukończyliśmy, przekreślamy. Prościej, niż na kartce papieru!

Aby było jeszcze prościej, można dodać widżet na swój ekran główny.

Pisanie na urządzeniu przenośnym bywa męczarnią, to prawda. Any.DO jednak jest wyjątkowo domyślny i nawet, gdy zrobimy błąd, domyśla się, co mieliśmy na myśli. A dla tych, którzy wolą mówić niż pisać – opcja przetwarzania słowa mówionego w tekst.

I oczywiście, jak na erę mediów społecznościowych przystało – zadaniami możemy dzielić się ze znajomymi i rodziną.

Płatna wersja aplikacji pozwala chronić nasze dane kodem oraz ustawiać przypomnienia bazujące na naszej lokalizacji. Ustawiając w opcjach funkcję “chwila z Any.do”, codziennie o określonej porze na ekranie naszego smartfona pojawią się zaplanowane zadania, a my możemy określić które z nich wykonamy danego dnia, a które odłożymy na później. Jeśli nie chcesz, aby na ekranie wyświetlały się przekreślone zadania, które zostały już wykonane, po prostu kliknij ikonę trzech kropek umieszczoną w prawym górnym rogu, a następnie wybierz “clear completed”. Do każdego wydarzenia możemy dodać notatkę w postaci tekstu, zdjęcia, filmu, pliku lub nagrania z dźwiękiem. Służy do tego ikona ze spinaczem biurowym. Jeśli nasi znajomi również korzystają z Any.do, możemy udostępnić im wydarzenia z naszej listy. Ikona z dwoma “ptaszkami” pozwala ustawić podzadania dla zadań znajdujących się na naszej liście. W Google Play znajdziemy również aplikację Cal: Any.do Kalendarz, która współpracuje z Any.do i synchronizuje zadania.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

4
4 2017-07-02 22:05:36

Fajna aplikacja jedyne co to mam zastrzeżenia co do widżet 'ów które są dość niewygodne.

5
5 2017-04-10 08:29:26

Jedna z lepszych aplikacji jaką widziałem. Używam jej codziennie i sprawuje się świetnie. Po prostu trzeba ją mieć na swoim telefonie. Działa bardzo płynnie. Nie mam z nią najmniejszych problemów. Śmiało mogę ją polecić.

5
5 2016-12-05 16:15:51

Nie mam żadnych zarzutów do tej aplikacji , więc jest bardzo fajna.

5
5 2016-11-14 08:40:17

Dla każdego coś dobrego :-)

5
5 2016-11-12 20:00:53

super polecam gorąco

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ