Nowość

Avast

Avast Software 20.01.2017

Ocena 4.3 / 5 (9 głosów)

Pobierz

OPIS

Dobra ochrona Twego telefonu to podstawa! Dlatego trzeba zapewnić mu najlepszą z możliwych broni przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem i wyłudzaniem danych. Antywirus Avast Mobile Security cieszy się największym zaufaniem użytkowników, a do tego jest bezpłatny.

Aplikacja ma w sobie szereg funkcji, które usprawnią działanie smartfona i zapewnią mu bezpieczeństwo: usuwanie niepotrzebnych danych, osłona WWW, skaner Wi-Fi, zapora ogniowa czy m.in. blokada aplikacji. Dla najbardziej wymagających są też dostępne funkcje premium.Przycisk „skanuj urządzenia” pozwala na szybką analizę systemu pod kątem niebezpieczeństw związanych z poszczególnymi aplikacjami. Wszystkie wykryte problemy możemy rozwiązać z poziomu Avasta.Z mobilną aplikacją Avast łączy się wiele dodatkowych programów. Wszystkie dostępne są z poziomu ekranu głównego. Wśród nich znajdziemy np. Battery Saver, który optymalizuje pracę baterii lub Anti-Theft pozwalający odnaleźć utracony smartfon.Funkcja wyczyść śmieci pozwala w szybki sposób usunąć z urządzenia niepotrzebne pliki. Dzięki temu, zaoszczędzimy miejsce w pamięci naszego smartfona.Avast to nie tylko program antywirusowy ale również narzędzie służące do pomiarów prędkości łącza. Z pomocą aplikacji sprawdzimy szybkość pobierania i wysyłania plików w naszej sieci Wi-Fi.Funkcja „Zoptymalizuj RAM” umożliwia ekspresowe zamknięcie aplikacji pracujących w tle, a tym samym przyspieszenie pracy smartfona.Bezpłatna, mobilna wersja Avasta, dostępna w Google Play pod nazwą Mobile Security & Antivirus serwuje nam reklamy. Aby się ich pozbyć, należy aktywować aplikację w wariancie PRO. Miesięczna subskrypcja to koszt rzędu niespełna 9 złotych. W wariancie rocznym zapłacimy tylko 33,99zł. 

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

4
4 2017-08-11 12:19:54

Niby dobre, ale i tak trzeba wszystko robić z głową to nie będziemy mieć obawy o wirusy itp.

Mag!k

Młody Klikacz 29 posty 62 pkt.
2017-08-08 09:48:10

Dobry program, lecz może czasam spowalniać pracę telefonu.

5
5 2017-05-28 07:23:03

Najlepszy progra, amty virusowy :)

5
5 2017-05-02 14:48:22

Bardzo porządna aplikacja, polecam każdemu który chce dbać o swój telefon. Odkąd ją zainstalowałem mój telefon działa szybciej, lepiej, stabilniej, a więc antywirus bardzo dobry.

5
5 2017-04-10 08:00:05


Genialna aplikacja. Niesamowicie przydatna. Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Szybkość działania i funkcjonalność to z pewnością jej atuty. Warto ją wypróbować. Polecam jej pobranie.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ