Clean Master

Cheetah Mobile

Ocena 4.9 / 5 (14 głosów)

Pobierz

OPIS

Najlepszy sposób na porządki na Twoim tablecie (i nie tylko). Najczęściej pobierany optymizer, przyspieszacz oraz pakiet bezpieczeństwa w jednym. Niedościgniony w zwiększaniu wydajności, usuwaniu śmieci, filtrowaniu spamu, oraz w ochronie przeciwko malware, trojanami czy wirusami.

Jak działa Clean Master? Usuwa pozostałości oraz stare pliki poprawiając wydajność urządzenia i karty SD. Przyspiesza pracę gier, aplikacji i zwiększa dostępną pamięć RAM. A czyszczenie odbywa się za pomocą jednego kliknięcia. Skanuje zarówno system jak i aplikacje – preinstalowane i zainstalowane przez użytkownika. Pomaga odinstalować niechciane aplikację i bloatware, zachowując te ważne. Więcej pamięci, więcej wydajności, mniej nerwów.

Nie wszystkie „pliki śmieci”, które znajduje Clean Master, zostaną automatycznie usunięte po kliknięciu w przycisk „usuń śmieci”. Część z nich to dane, co do których aplikacja nie jest pewna, dlatego aby potwierdzić ich usunięcie, musimy zaznaczyć kwadracik, znajdujący się obok nazwy programu, z którego pochodzą domniemane „śmieci”. Z pomocą aplikacji Clean Master, możemy sprawdzić temperaturę naszego procesora. Służy do tego zakładka CPU Cooler. Narzędzie pozwoli również zamknąć procesy pracujące w tle, co umożliwi obniżenie temperatury, nawet o kilka stopni. Jeśli robicie dużo zdjęć, na pewno wiecie, jak dużo miejsca w pamięci waszego smartfona potrafią zająć. Jest na to sposób. Clean Master posiada specjalną funkcję Photo Manager, z pomocą której,  szybko usuniemy takie same zdjęcia lub te, które nam się nie udały. Program wyszukuje również niepotrzebne nam zrzuty ekranu a także posiada opcję kompresji fotografii, która sprawi, że zajmą znacznie mniej miejsca w naszych urządzeniach. Clean Master to nie tylko porządki i przyspieszanie pracy urządzeń mobilnych. W zakładce „Narzędzia” znajduje się „Blokada aplikacji”. Dzięki tej funkcji, możemy ustawić gest blokady lub kod PIN, który zabezpieczy wybrane przez nas programy, z których korzystamy na co dzień a które powinny być szczególnie chronione przed osobami niepowołanymi. Z pomocą aplikacji możemy pobrać darmowe tapety a także zdać się na rekomendacje w kwestii ciekawych gier, które można pobrać z Google Play. Z poziomu aplikacji Clean Master, a konkretniej, zakładki Download Manager, możemy szybko i wygodnie usunąć pliki, które wcześniej pobraliśmy z sieci. Z poziomu aplikacji, możemy również pobrać wiele innych programów z rodziny Clean Master. Wśród nich znajdziemy między innymi latarkę, narzędzia do wydłużania pracy baterii a także launcher, przyspieszający pracę smartfona lub tabletu.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-07-02 22:10:15

Prosty i przydatny program do czyszczenia zaległości z naszych urządzeń polecam!

4
4 2017-06-29 02:35:59

Jest dużo aplikacji tego typu. Mnie osobiście ta nie przekonała, choć ma parę ciekawych funkcji. Z pewnością jednak przypadnie wielu użytkownikom do gustu, bo jest wszechstronna i dobrze spełnia swoje zadanie.

5
5 2017-05-31 23:12:27

UŻYWAM CM OD WIEKÓW I POLECAM KAŻDEMU !!

5
5 2017-04-10 08:28:31

Rewelacyjna aplikacja. Jedna z lepszych jaką widziałem. Posiada przyjazny interfejs, a do tego jest bardzo intuicyjna. Z całą pewnością warto ją mieć na swoim telefonie. Jestem z niej zadowolony. Polecam.

5
5 2017-03-13 19:17:12

Dzięki tej aplikacji nie mam już problemów z brakiem miejsca.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ