DashLinQ Car Driving Mode App

GROM Audio

Ocena 5 / 5 (4 głosów)

Pobierz

OPIS

Telefon przyjazny dla kierowcy? Czemu nie! Ta aplikacja to nie tylko interface nie wymagający patrzenia na ekran, ale także zestaw wtyczek, które umilą podróż. Odtwarzanie muzyki przechowywanej lokalnie lub w chmurze, nawigacja, zegar, informacja o pogodzie, programowalne skróty do ulubionych aplikacji - bogaty zestaw funkcji obsługiwany w niezwykle prosty sposób z pewnością przypadnie do gustu.

Appkę można aktywować automatycznie via Bluetooth lub GROM. Podstawowa wersja jest bezpłatna, wersja premium kosztuje 4,99$


1. Do ekranu głównego aplikacji możemy dodać przyciski odpowiadające za specjalne pluginy umożliwiające np: wygodne sterowanie odtwarzaczem muzyki, Spotify lub radiem.2. Na naszym ekranie głównym możemy umieścić przyciski pozwalające uruchomić dowolną aplikacją zainstalowaną na pokładzie naszego smartfona. Wystarczy kliknąć ikonę „+” i wybrać interesujący nas program z listy.3. Ikony na ekranie głównym mogą obsługiwać też tzw. skróty. Mogą one odsyłać do takich funkcji jak: wysłanie smsa do konkretnej osoby, uruchomienie określonej playlisty, przejście do wybranego kontaktu lub włączenie wskazówek dojazdu do zapisanego wcześniej miejsca.4. Duży, czerwony przycisk z ikoną mikrofonu pozwala głosowo podać lokalizację dla nawigacji GPS lub połączyć się z kimś z naszej listy kontaktów. Wystarczy kliknąć guzik, wskazać funkcję i powiedzieć co chcemy zrobić. Dzięki temu, nie musimy ciągle patrzeć w ekran, przez co jazda autem jest bezpieczniejsza.5. Z poziomu ustawień możemy zmienić jednostki w których wyświetlana jest prędkość (kilometry i mile) oraz temperatura (stopnie Celsjusza i Fahrenheita.6. W ustawieniach, możemy włączyć „przycisk szybkiego powrotu”. Dzięki niemu, po przejściu do innej aplikacji, na ekranie wciąż będziemy widzieli ikonę DashLinQ, pozwalającą błyskawicznie wrócić do programu.7. Aplikacja może się również połączyć ze sprzętem audio znajdującym się w samochodzie. Wymaga to jednak dokupienia dodatkowego modułu GROM Audio.8. Jeśli chcecie aby w trakcie jazdy z DashLinQ wyświetlacz nigdy się nie wygaszał, odpowiednią funkcję włączymy z poziomu ustawień aplikacji. Warto jednak pamiętać o tym, że aby podświetlenie działało w trybie ciągłym, smartfon musi być podłączony do ładowania.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-04-10 08:06:44


Genialna aplikacja. Niesamowicie przydatna. Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Szybkość działania i funkcjonalność to z pewnością jej atuty. Warto ją wypróbować. Polecam jej pobranie.

5
5 2016-12-05 16:15:05

Nie mam żadnych zarzutów do tej aplikacji , więc jest bardzo fajna.

5
5 2016-11-14 08:38:47

Dla każdego coś dobrego :-)

5
5 2016-11-12 20:00:10

super polecam gorąco

LatajacyZiemniak

Aktywny Gracz 149 posty 198 pkt.
2016-11-10 16:04:33

Przydatna w wielu sytuacjach , polecam.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ