Drivemode: odpowiedzi głosowe!

Drivemode, Inc.

Ocena 0 / 5 (0 głosów)

Pobierz

OPIS

Lubisz korzystać z telefonu w samochodzie? Dzięki tej aplikacji możesz robić to absolutnie bezpiecznie! Drivemode to interface, który pozwala obsługiwać ulubione funkcje telefonu za pomocą prostych dotknięć, gestów lub głosu. Nie musisz już patrzeć na ekran - możesz skupić się na prowadzeniu auta.

Aplikacja została laureatką Android Application Award, co przyczyniło się do jej dużej popularności wśród osób spędzających dużo czasu za kierownicą. Jedyny minus to konieczność przyznania jej większych uprawnień, niż typowym appkom narzędziowym - jest to niezbędne ze względu na to, że w wielu aspektach zastępuje ona system operacyjny telefonu.


1. Wchodząc w dział „nawigacja” jedno kliknięcie wystarczy, aby aplikacja poprowadziła nas do najbliższej stacji benzynowej, parkingu lub bankomatu. Użytkownik może też samodzielnie dodać ulubione miejsca.2. Widget odtwarzacza muzyki możemy kontrolować za pomocą gestów. Dotknięcie ekranu zatrzyma utwór. Przesunięcie palcem w górę lub w dół umożliwi kontrolowanie głośności. Gest w lewo albo w prawo, zmieni odtwarzaną piosenkę.3. Aplikacja pozwala na zapisanie zdefiniowanych wiadomości. Dzięki nim, zaledwie dwa, wygodne kliknięcia w duże ikony dzielą nas od wysłania informacji o tym, że prowadzimy samochód i oddzwonimy później. Oczywiście sami też możemy spersonalizować gotowe wiadomości.4. Do menadżera aplikacji możemy dodać wybraną aplikację lub skrót. Dzięki temu, w celu włączenia ulubionych programów, nie będziemy musieli przedzierać się przez całe menu smartfona.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-04-10 08:07:13

Niesamowita aplikacja. Działa płynnie i szybko. Nie zacina się. Nie mam z nią żadnych problemów. Warto ją pobrać i sprawdzić osobiście. Jak dla mnie po prostu super. Pozdrawiam.

5
5 2016-12-05 16:15:20

Nie mam żadnych zarzutów do tej aplikacji , więc jest bardzo fajna.

5
5 2016-11-14 08:38:18

Dla każdego coś dobrego :-)

5
5 2016-11-12 19:59:49

super polecam gorąco

5
5 2016-11-10 16:02:33

Coraz to ciekawsze widzę te aplikacje. Akurat ta bardzo mi się spodobała ze względu na oryginalność. Polecam.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ