FatSecret Licznik Kalorii

FatSecret 15.06.2015

Ocena 4.8 / 5 (6 głosów)

Pobierz

OPIS

Nazwa może być lekko myląca, bo FatSecret to idealne narzędzie do zbijania tłuszczu i stawania się szczuplejszym i zdrowszym człowiekiem. Aplikacja pomaga w walce z otyłością, zawiera w sobie mnóstwo przydatnych danych o kaloriach i wartościach odżywczych, pomaga układać właściwą i zróżnicowaną dietę.

 

W FatSecret znajdziesz kontroler wagi, czytnik kodów kreskowych artykułów spożywczych, dziennik żywności i ćwiczeń czy też, jak wskazuje sama nazwa, licznik kalorii. Instalując FatSecret, zakładasz konto on-line, dzięki czemu masz dostęp do wszystkich danych gdziekolwiek jesteś.

  Chcąc szybko dodać produkt do naszego dziennika posiłków, możemy skorzystać z czytnika kodów kreskowych. Aplikacja posiada informację o wartościach odżywczych posiłków z najpopularniejszych sieci restauracji. W zasobach FatSecret znajdziemy takie miejsca jak Burger King, McDonald’s, Starbucks czy Salad Story. Jeśli na liście aktywności nie ma informacji o ćwiczeniach, które wykonaliśmy lub proponowana liczba spalonych kalorii różni się od tego co sugeruje nam Endomondo lub inny program tego typu, wartości możemy wprowadzić ręcznie, korzystając z zakładki “własne ćwiczenie”. FatSecret pozwala dostosować wygląd aplikacji do naszych preferencji, oferując 11 różnych motywów kolorystycznych. Aplikacja posiada dane związane z wartością odżywczą produktów dostępnych w większości sklepów oraz tych, które sygnowane są marką konkretnych supermarketów lub dyskontów. Funkcja “kontroler wagi”, pozwala regularnie uzupełniać informacje o tym ile ważymy. Na ekranie generowany jest specjalny wykres a poniżej, znajdziemy informację o tym, ile kilogramów zostało nam do osiągnięcia określonego wcześniej celu. Informacje o posiłkach, które zjedliśmy możemy dodawać zarówno z poziomu naszego dziennika żywności jak również bezpośrednio z widoku poszczególnych produktów.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

4
4 2017-07-02 22:25:10

Korzystam tylko z funkcji diet i licznika kalorii reszta raczej przeciętnie zrobiona.

5
5 2017-04-10 08:16:51

Genialna aplikacja. Niesamowicie przydatna. Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Szybkość działania i funkcjonalność to z pewnością jej atuty. Warto ją wypróbować. Polecam jej pobranie.

5
5 2016-12-05 16:16:32

Nie mam żadnych zarzutów do tej aplikacji , więc jest bardzo fajna.

5
5 2016-11-14 08:42:15

Dla każdego coś dobrego :-)

5
5 2016-11-12 20:01:38

super polecam gorąco

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ