Nowość

Google Goggles

Google Inc. 28.05.2014

Ocena 5 / 5 (8 głosów)

Pobierz

OPIS

Z Google Goggles będziesz wiedzieć wszystko. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie obrazu, kodu kreskowego, QR czy punktu orientacyjnego, a aplikacja wyświetli wszelkie informacje na dany temat. Co więcej, potrafi też przetłumaczyć sfotografowany tekst w języku obcym i dodać kontakty na podstawie wizytówek.

Aplikacja to świetny asystent i podręczna encyklopedia, która działa podobnie do opcji Wyszukiwania obrazem w Google.Za pomocą aplikacji Google Goggles możesz skanować kody kreskowe oraz kody QR. W przypadku tych pierwszych, odczytasz informacje o danym produkcie. Jeśli chodzi o kody QR, na niewielkich czarno-białych kwadratach ukryte są krótkie wiadomości lub linki.Google Goggles rozpoznaje dzieła sztuki, książki oraz okładki płyt DVD i CD. Wystarczy wykonać zdjęcie interesującego nas obiektu i poczekać na wynik rozpoznania.Jeśli lubicie rozwiązywać Sudoku ale nie zawsze potraficie poradzić sobie z trudnymi układami cyfr, aplikacja Google Goggles może okazać się pomocna. Wystarczy zeskanować łamigłówkę a algorytm szybko wyświetli nam rozwiązanie.Google Goggles to usługa zsynchronizowana z Tłumaczem Google. Oznacza to, że po zeskanowaniu tekstu w obcym języku, możemy sprawdzić jego tłumaczenie.Aplikacja pozwala też na „przeskanowanie” obrazów zapisanych w pamięci naszego smartfona. Aby zidentyfikować takie zdjęcie należy przejść do Ustawień Gogli a następnie wybrać funkcję „szukaj z aparatu”.Jeśli potrzebujemy zdjęć skanowanych obiektów, aplikacja pozwala na ich automatyczne zapisywanie w pamięci smartfona. Wystarczy przejść do Ustawień i kliknąć w kwadrat obok zakładki „Zapisz zdjęcia w galerii”.Znajdując się w obcym mieście, warto skorzystać z funkcji rozpoznawania znanych punktów orientacyjnych. Tu również wystarczy skierować aparat na wybrany obiekt i po zatwierdzeniu kadru, poczekać na wyniki.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-11-07 21:49:52

Rewelacja, działa bez zarzutu

5
5 2017-08-10 17:47:02

Aplikacja bardzo przydatna :) Polecam :)

5
5 2017-08-08 10:11:10

Działa bez zarzutu, nowoczesna technologia.

5
5 2017-05-02 14:44:16

Super technologia, bardzo polecam dla uczniów, a ale przede wszystkim dla studentów, choć dla innych też będzie fajna.

5
5 2017-04-10 07:58:16

Rewelacyjna aplikacja. Jedna z lepszych jaką widziałem. Posiada przyjazny interfejs, a do tego jest bardzo intuicyjna. Z całą pewnością warto ją mieć na swoim telefonie. Jestem z niej zadowolony. Polecam.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ