Homestyler Interior Design

Homestyler - 3D Home Decorating Anywhere

Ocena 4.8 / 5 (6 głosów)

Pobierz

OPIS

Kupujesz dom, planujesz remont, interesujesz się projektowaniem wnętrz? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi „tak”, koniecznie zapoznaj się z Homestyler Interior Design. To aplikacja stworzona z myślą o wszystkich osobach, które chcą zaprojektować wymarzone wnętrze i szukają porad lub inspiracji.

Korzystaj z olbrzymiej kolekcji modeli 3D, ustawiaj meble i dodatki w przeróżnych pomieszczeniach, przeglądaj gotowe aranżacje stworzone przez specjalistów, poznawaj ciekawostki i fakty dotyczące urządzania przestrzeni, dowiedz się czegoś więcej od projektantów w Twojej okolicy. A wszystko to przy pomocy urządzenia mobilnego.

Aplikacja niekoniecznie musi służyć nam do projektowania wnętrz. Z poziomu zakładki “Catalog” możemy po prostu przejrzeć interesujące nas meble lub inne elementy wystroju pokoi. Jeśli nie chcemy bawić się w odpowiednie konfigurowanie naszych własnych zdjęć, możemy skorzystać z gotowych pomieszczeń dostosowanych do wirtualnych mebli. Znajdziemy je pod hasłem “empty rooms”. Ostatnia pozycja menu to Homestyler Magazine. Znajdziemy tu wiele ciekawych i inspirujących poradników związanych z wystrojem wnętrz. Wybierając przycisk “redesign” możemy zmienić wystrój wnętrz, które zaprojektowali inni użytkownicy, bazując na trójwymiarowych modelach. Homestyler to nie tylko trójwymiarowe rendery, ale również katalog zdjęć wykonanych przez innych użytkowników aplikacji. Inspirujące fotografie znajdziemy w zakładce “photo gallery”. Jeśli w projekcie innego użytkownika zainteresuje nas konkretny element wystroju, szybko dotrzemy do szczegółowych informacji na jego temat, klikając przycisk “product list” z charakterystyczną ikoną metki.   

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

4
4 2017-07-02 21:57:22

Dość toporny system, było kilka problemów jednakże udało się praktycznie dokładnie "odnowić" łazienkę.

5
5 2017-04-10 08:31:20

Rewelacyjna aplikacja. Jedna z lepszych jaką widziałem. Posiada przyjazny interfejs, a do tego jest bardzo intuicyjna. Z całą pewnością warto ją mieć na swoim telefonie. Jestem z niej zadowolony. Polecam.

5
5 2016-12-05 16:17:26

Nie mam żadnych zarzutów do tej aplikacji , więc jest bardzo fajna.

5
5 2016-11-14 08:45:37

Dla każdego coś dobrego :-)

5
5 2016-11-12 20:02:47

super polecam gorąco

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ