Indeks i Ładunek Glikemiczny

cream.software

Ocena 5 / 5 (4 głosów)

Pobierz

OPIS

Apka stworzona nie tylko dla tych, którzy dbają o zdrowie, ale również dla ludzi dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze zdrowym stylem życia. W przejrzysty sposób pokazuje informacje o indeksie glikemicznym produktów, ich zawartości węglowodanów, a także o ładunku glikemicznym konkretnych porcji.

Aplikacja stanowi doskonałe wsparcie podczas diety o niskim IG i ładunku glikemicznym czy podczas walki z nadwagą. Pozwala zachować właściwy poziom glukozy we krwi i kontrolować posiłki. Poza tym jest zawsze pod ręką – wszystkie dane przechowujemy w urządzeniu i w każdej chwili możemy sprawdzić interesujące nas wartości.


Wszystkie produkty wprowadzone do naszej bazy, możemy posegregować według odpowiedniego kryterium. Może być to wartość indeksu glikemicznego lub kolejność alfabetyczna. Aby włączyć wybrane sortowanie, wybierz przycisk odwróconego trójkąta składającego się z trzech linii, znajdującego się na górnej belce. Aplikacja umożliwia zmianę motywu kolorystycznego. Wygląd aplikacji zmienimy z poziomu „Ustawień” w zakładce „Motyw kolorów i język”. Możesz zdefiniować jednostki wagi z jakich korzystasz. Do wyboru gramy oraz uncje. Aplikacja pozwala też ustawić domyślną wielkość porcji. Jeśli samodzielnie dodawałeś produkty do swojej listy, możesz je wyeksportować aby skorzystać z nich na innym urządzeniu. Odpowiednie narzędzie znajdziesz w „Ustawieniach”. Klucz importu ważny jest przez 48 godzin. Dodając produkt, możesz wprowadzić jego nazwę, wartość indeksu glikemicznego oraz procentową wartość węglowodanów. Aplikacja pozwala też domyślnie oznaczyć wybrany wpis jako „Ulubiony”. Płatna wersja aplikacji pozwala skorzystać z kalkulatora ładunku glikemicznego oraz dziennika spożycia i statystyk. Obie funkcje można odblokować za 12,99 zł. Kolorowe kropki znajdujące się w prawym dolnym rogu, w widoku listy produktów, pozwalają szybko wyświetlić produkty usytuowane w określonych zakresach poziomów indeksu glikemicznego.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-06-10 22:11:29

To nie dla mnie, bo nie jestem i nie będę na diecie. Jednak dla tych co zdecydują się stosować indeks glikemiczny aplikacja może być bardzo pomocna.

5
5 2017-04-10 08:03:45

Jedna z lepszych aplikacji jaką widziałem. Używam jej codziennie i sprawuje się świetnie. Po prostu trzeba ją mieć na swoim telefonie. Działa bardzo płynnie. Nie mam z nią najmniejszych problemów. Śmiało mogę ją polecić.

5
5 2016-12-08 20:10:10

Znakomity produkt, warto :-)

5
5 2016-12-05 16:14:47

Nie mam żadnych zarzutów do tej aplikacji , więc jest bardzo fajna.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ