Instructables

Autodesk Inc.

Ocena 5 / 5 (6 głosów)

Pobierz

OPIS

Jak uczynić swoje codzienne życie ciekawszym i wygodniejszym? Skorzystaj z aplikacji Instructables, która oferuje ponad 100 tysięcy przeróżnych tutoriali, rad lifehackingowych, nietypowych przepisów i wynalazków, które ułatwią codzienne czynności.

Instructables to kopalnia wiedzy i inspiracji dla każdej osoby, która nie lubi sprawdzonych rozwiązań, lecz stale poszukuje czegoś nowego i nieszablonowego. Ta aplikacja to również miejsce, w którym każdy może pochwalić się swoimi osiągnięciami i polecić innym swój własny sposób na lepsze życie.

Z Instructables można skorzystać anonimowo, bez konieczności rejestracji nowego konta. Ikona aparatu fotograficznego, umieszczona w prawym górnym rogu strony głównej aplikacji, pozwala na dodanie do systemu własnych tutoriali, z których mogą skorzystać inni użytkownicy Instructables. W opcjach znajdziemy dwa motywy graficzne: dzienny oraz nocny. Pierwszy oferuje białe tło, natomiast drugi czarne, znacznie lepiej nadające się do przeglądania aplikacji nocą. Klikając w ikonę z czterema kwadratami możemy odnaleźć poradniki według okreśłonych kategorii. Po wybraniu jednego z sześciu głównych działów, z pomocą przycisku umieszczonego w prawym górnym rogu, przechodzimy do interesującego nas tematu. Jeśli przypadną nam do gustu poradniki określonego autora, możemy dodać jego konto do obserwowanych. Służy do tego ikona z popiersiem i plusem. Jeśli nie chcecie zapomnieć o inspirujących lub ciekawych poradnikach, dodajcie je do ulubionych, klikając ikonę z serduszkiem.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-07-02 21:59:03

Sporo lifehacków jak dotychczas nic się nie powtarza aplikacja zdecydowanie na plus, potrafi zabić nudę i monotoniczność.

5
5 2017-04-10 08:30:36

Niesamowita aplikacja. Działa płynnie i szybko. Nie zacina się. Nie mam z nią żadnych problemów. Warto ją pobrać i sprawdzić osobiście. Jak dla mnie po prostu super. Pozdrawiam.

5
5 2016-12-05 16:16:00

Nie mam żadnych zarzutów do tej aplikacji , więc jest bardzo fajna.

5
5 2016-11-14 08:40:54

Dla każdego coś dobrego :-)

5
5 2016-11-12 20:01:08

super polecam gorąco

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ