Kids Place - Parental Control

kiddoware

Ocena 5 / 5 (3 głosów)

Pobierz

OPIS

Aplikacja do kontroli rodzicielskiej, która chroni osobiste dane i ogranicza korzystanie z telefonu przez dzieci. Pozwala na zablokowanie konkretnych programów czy funkcji ich pobierania, prowadzenia rozmów telefonicznych, wysyłania SMS-ów lub korzystania z płatnych aplikacji. Umożliwia dostęp tylko i wyłącznie do zatwierdzonych przez rodziców opcji, a na ekranie wyświetla jedynie wybrane ikony. Posiada również funkcję blokowania telefonu po określonym upływie czasu czy wyłączenie połączeń przychodzących.

Dzięki niej dzieci bez obaw mogą bawić się telefonem i grać w gry. Z aplikacji można korzystać bez dostępu do internetu, bez tworzenia specjalnego konta i  dodatkowych opłat. Zawiera ona również funkcję Premium z bonusowymi opcjami, a  co najważniejsze, jest odpowiednia dla dzieci w każdym wieku - zarówno niemowląt, jak i nastolatków.


Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-04-10 08:03:08

Rewelacyjna aplikacja. Jedna z lepszych jaką widziałem. Posiada przyjazny interfejs, a do tego jest bardzo intuicyjna. Z całą pewnością warto ją mieć na swoim telefonie. Jestem z niej zadowolony. Polecam.

5
5 2016-12-08 20:10:28

Znakomity produkt, warto :-)

5
5 2016-12-05 16:14:50

Nie mam żadnych zarzutów do tej aplikacji , więc jest bardzo fajna.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ