Nowość

Maps.me

My.com B.V. 30.01.2017

Ocena 5 / 5 (5 głosów)

Pobierz

OPIS

Z tą aplikacją nigdy więcej nie zgubisz się w obcym mieście, ani nie zabłądzisz we własnym. Maps.me stanie się Twoim ulubionym towarzyszem podróży - zna najlepsze miejsca, pomaga w rezerwacji hotelu i zawsze wie, jak trafić w dane miejsce.

Appka ma w swojej bazie dane o ruchu w 36 krajach, daje możliwość zamawiania taksówek i pozwala zapisywać ulubione lokalizacje, by np. udostępniać je znajomym. Możliwe jest wyszukiwanie offline i nawigacja GPS w oparciu o zoptymalizowane mapy.Po pobraniu wybranego obszaru, aplikacja pozwala na dostęp do map oraz korzystanie z nawigacji bez konieczności łączenia się z internetem.Aplikacja pozwala zmienić jednostki miary z kilometrów na mile. Odpowiedni przełącznik znajdziemy w Ustawieniach, w zakładce Mapa.Wciskając ikonę przedstawiającą sygnalizator świetlny, znajdującą się w lewym górnym rogu, na mapie pojawiają się kolorowe oznaczenia zagęszczenia ruchu na drogach. Funkcja ta pozwoli nam ominąć korki.Oprócz wyznaczania trasy dla samochodu, roweru lub wycieczki pieszo, Maps.me wspiera również Ubera. Mając na pokładzie wspomnianą aplikację, możemy zamówić samochód bezpośrednio z poziomu Maps.me.Obiekty takie jak sklepy, przystanki, parkingi czy restauracje możemy dodawać do Zakładek. Pozwoli to na szybkie odnalezienie zapisanych wcześniej lokalizacji.Z pomocą aplikacji szybko udostępnisz znajomym swoje położenie w formie zewnętrznego linku, za pomocą komunikatora lub wiadomości e-mail.Po zmroku aplikacja może automatycznie przełączać się do trybu nocnego. Interfejs jest wówczas ciemniejszy i bardziej czytelny w gorszych warunkach oświetleniowych.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-08-08 10:12:17

Mapy aktualizowane na bieżąco, polecam w podróży.

5
5 2017-05-02 15:06:34

Bardzo dobra aplikacja, działa płynnie. Na plus wychodzi możliwość zamawiania taksówek.

5
5 2017-04-10 08:00:41

Niesamowita aplikacja. Działa płynnie i szybko. Nie zacina się. Nie mam z nią żadnych problemów. Warto ją pobrać i sprawdzić osobiście. Jak dla mnie po prostu super. Pozdrawiam.

5
5 2017-03-09 16:00:22

Bardzo fajna aplikacja, nie ma większych wad. Polecam!!!

5
5 2017-02-28 19:51:52

Zapowiada się ciekawie, trzeba pobrać i pozwiedzać okolicę offline. Pozdrawiam :-)

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ