QualityTime - My Digital Diet

NComputing Global, Inc. 04.08.2015

Ocena 4.7 / 5 (6 głosów)

Pobierz

OPIS

Korzystając z tabletu czy smartfona można się czasami zapomnieć. Aplikacje czy gry potrafią wciągnąć nas na długie godziny. Oczywiście, w użytkowaniu nowoczesnych technologii nie ma nic złego, ale co za dużo, to niezdrowo.

 

Z takiego założenia wyszli twórcy aplikacji QualityTime, która pozwala monitorować w czasie rzeczywistym czas spędzony przy danym urządzeniu, grze lub aplikacji. Program analizuje informacje, przedstawia raporty, a także informuje Cię, kiedy przekroczysz wcześniej ustalone limity.

Aplikacja Quality Time pozwala zablokować określone funkcje telefonu we wcześniej wyznaczonym czasie. Quality Time umożliwia utworzenie kilku różnych, gotowych schematów blokowania powiadomień lub określonych aplikacji. Przesuwając palcem w dół, z poziomu ekranu głównego, przeniesiemy się do dziennych statystyk korzystania z poszczególnych aplikacji. Wykonanie tego gestu ponownie, przeniesie nas do danych tygodniowych. Przesunięcie palcem w lewo, z widoku wskazującego jak długo wykorzystywaliśmy dane aplikacje, przeniesie nas do danych związanych z tym,  ile razy uruchamialiśmy wskazane programy. Quality Time pozwala również sprawdzić, jak często w ciągu dnia lub tygodnia, odblokowujemy klawiaturę naszego smartfona. Z pomocą aplikacji, nie tylko sprawdzimy ile razy w ciągu dnia uruchamialiśmy wybrane programy. Quality Time pozwala również sprawdzić jak dużo czasu zajęło nam korzystanie z danych tytułów. Z pomocą Quality Time ustalimy, kiedy aplikacja ma nas alarmować o zbyt częstym korzystaniu ze smartfona. Możemy ustalić limit odblokowani ekranu lub minut spędzonych z poszczególnymi aplikacjami. 

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

4
4 2017-07-02 22:24:01

Fajna sprawa mogę kontrolować młodszego brata i czasu spędza przy tablecie.

5
5 2017-04-10 08:16:00

Jedna z lepszych aplikacji jaką widziałem. Używam jej codziennie i sprawuje się świetnie. Po prostu trzeba ją mieć na swoim telefonie. Działa bardzo płynnie. Nie mam z nią najmniejszych problemów. Śmiało mogę ją polecić.

5
5 2016-12-05 16:16:50

Nie mam żadnych zarzutów do tej aplikacji , więc jest bardzo fajna.

5
5 2016-11-14 08:43:18

Dla każdego coś dobrego :-)

5
5 2016-11-12 20:02:03

super polecam gorąco

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ