Spray

Spray Networks Inc.

Ocena 5 / 5 (4 głosów)

Pobierz

OPIS

Idea aplikacji jest bardzo prosta - rzucasz hasło na wirtualną „ścianę”, by zauważyli ją inni użytkownicy przebywający w określonym przez nas zasięgu. Appka umożliwia sprawną komunikację tam, gdzie na co dzień przebywają duże grupy ludzi. To nie tylko komunikator tekstowy - za jego pośrednictwem można także udostępniać zdjęcia lub dowolne pliki.

Ponadto Spray jest w pełni kompatybilny z Dropboxem, co daje nam możliwość szybkiego przesyłania zasobów z wirtualnego dysku.

1. Każdy Spray może zostać udostępniony na naszym Facebooku lub Twitterze. Użytkownik może też zdecydować, czy wiadomość ma się pojawić na jego profilu w aplikacji. Wszystkie te parametry możemy ustawić korzystając z przycisków umieszczonych w górnej części ekranu dodawania nowego Spraya. 2. Wybierając ikonę dwóch nachodzących na siebie kart, znajdziecie podpowiedzi dotyczące Sprayów, które możecie opublikować.3. Przesuwając palcem w górę lub w dół, możemy zmniejszyć lub zwiększyć zasięg wysyłanego przez nas Spraya.4. W zakładce „Popularne zainteresowania” możemy określić jaka grupa użytkowników zobaczy naszego Spraya. Są one uporządkowane według tagów tematycznych.5. Kilkając w przycisk „wiadomość” na profilu innego użytkownika możemy rozpocząć prywatny czat.6. Jeśli chcemy dołączyć do wybranej dyskusji, po prostu klikamy w jej temat. Jeśli nie zatwierdzimy wybranego tematu zielonym przyciskiem, ten po jakimś czasie zniknie. Obok znajduje się licznik odliczający minuty i sekundy do wygaśnięcia Spraya.7. Jeśli wśród innych użytkowników Spray znajdują się osoby, które w jakiś sposób uprzykrzają wam korzystanie z aplikacji, możecie je zablokować. Wystarczy kliknąć czerwony przycisk „zablokuj” znajdujący się w widoku profilu danej osoby.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-04-10 08:06:02

Jedna z lepszych aplikacji jaką widziałem. Używam jej codziennie i sprawuje się świetnie. Po prostu trzeba ją mieć na swoim telefonie. Działa bardzo płynnie. Nie mam z nią najmniejszych problemów. Śmiało mogę ją polecić.

5
5 2016-12-05 20:27:48

Super aplikacja, bez większych wad.

5
5 2016-11-14 08:39:03

Dla każdego coś dobrego :-)

5
5 2016-11-12 20:00:20

super polecam gorąco

LatajacyZiemniak

Aktywny Gracz 149 posty 198 pkt.
2016-11-10 16:06:06

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem , pozytywna i ciekawa aplikacja.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ