Szybki Budżet - Koszty Manager

FerApps - Mobile Solutions 29.10.2015

Ocena 5 / 5 (5 głosów)

Pobierz

OPIS

Jak mieć pod kontrolą osobiste lub rodzinne wydatki? Możesz zapisywać wszystko w notatnikach, tworzyć tabelki w Excelu… albo zainstalować aplikację Szybki Budżet! Przejrzysty i wygodny interfejs, ogrom funkcji dodatkowych, polska wersja językowa - to właśnie otrzymasz zupełnie za darmo.

 

Program pomaga planować budżet i analizować, których wydatków jest zbyt wiele oraz gdzie szukać oszczędności. Dzięki appce stworzysz modele operacji finansowych, różne konta, a także podzielisz wszystko na wygodne kategorie.

1. Główny ekran aplikacji, możemy zmodyfikować według własnych preferencji. Kolejność poszczególnych zakładek, zmienimy w Ustawieniach, przeciągając lewą ikonę na docelową pozycję. Te z których w ogóle nie korzystamy, możemy deaktywować.2. Aby nie zapomnieć o dodawaniu codziennych operacji, warto skorzystać z funkcji przypomnienia. Znajdziemy ją w zakładce „Opcje”. Dzięki niej, każdego dnia, o określonej godzinie, aplikacja da o sobie znać.3. Podczas dodawania wydatków lub przychodów, w każdej chwili możemy skorzystać z kalkulatora. Uruchomimy go ikoną, umieszczoną w prawym górnym rogu ekranu.4. Nasze przychody i rozchody możemy oznaczyć domyślnymi kategoriami, którym przypisano charakterystyczne ikony. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyśmy dodali swoje oznaczenia i przypisali im odpowiednie symbole z dostępnej bazy obrazków.5. Szybki budżet pozwala śledzić wydatki z kart kredytowych a także pilnować czasu ich spłaty. Niezbędne funkcje, znajdziemy zakładce Karty kredytowe.6. Aplikacja dostępna jest również w płatnym wariancie PRO. Oferuje on między innymi: nieograniczoną ilość kont, budżetów i szablonów operacji a także możliwość eksportu bazy danych do komputera i blokowanie dostępu do programu za pomocą hasła.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-04-10 08:10:42

Rewelacyjna aplikacja. Jedna z lepszych jaką widziałem. Posiada przyjazny interfejs, a do tego jest bardzo intuicyjna. Z całą pewnością warto ją mieć na swoim telefonie. Jestem z niej zadowolony. Polecam.

5
5 2016-12-05 16:17:17

Nie mam żadnych zarzutów do tej aplikacji , więc jest bardzo fajna.

5
5 2016-11-14 08:44:20

Dla każdego coś dobrego :-)

5
5 2016-11-12 20:02:33

super polecam gorąco

LatajacyZiemniak

Aktywny Gracz 149 posty 198 pkt.
2016-11-08 17:11:40

Coś dla fanów diagramów i rzeczy rachunkowych , a także dla tych , którym matematyka sprawia problemy.Polecam.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ