UC Browser HD

UCWeb Inc.

Ocena 4.9 / 5 (7 głosów)

Pobierz

OPIS

Przeglądarka internetowa stworzona specjalnie z myślą o dużych ekranach tabletów. Przyjazna, banalna w obsłudze i pomysłowa.

Aby przeglądanie sieci stało się proste, łatwe i przyjemne, UC Browser HD pozwala na kontrolę kart za pomocą gestów, podgląd wideo podczas pobierania, ma tryb incognito i nocny, chroniący nasze oczy w ciemności – to jest troska!

A ponieważ wielu z nas ma kilka urządzeń, przeglądarka pozwala na łatwe synchronizowanie zakładek między nimi.

Funkcja Doodle Share pozwala udostępnić znajomym obrazek z widokiem uruchomionej strony internetowej, opatrzonej naklejką zabawnej wiewiórki ze stosownym komentarzem. W widoku otwartych kart możemy szybko przełączyć się na tryb „incognito”. Wystarczy kliknąć w ikonkę z maską na oczy. Dzięki temu, żadne informacje o odwiedzanych stronach, nie zapiszą się w naszej historii. Przeglądarka UC Browser pozwala na instalację dodatkowych wtyczek (Add-ons). W standardzie znajdziemy między innymi: funkcję robienia zrzutów ekranu, blokowanie reklam lub przyspieszenie pracy aplikacji. UC Browser pozwala zmieniać wygląd głównego interfejsu aplikacji. (Themes) Wybierając tryb Night, oznaczony ikoną z księżycem, uruchamiamy tryb nocny. Białe tła i czarne czcionki zamieniają się kolorami dzięki czemu, przeglądarka znacznie mniej męczy oczy, podczas użytkowania w ciemności. Wybierając ostatnią ikonę na dolnym pasku, umieszczoną w prawym rogu, przechodzimy do naszych zakładek. Tu możemy dodać ulubione strony i przejść do nich za pomocą jednego kliknięcia. UC Browser posiada oddzielną zakładkę My Videos, w której zapisuje się historia wszystkich oglądanych lub pobieranych filmów.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-08-09 10:58:59

Dobra aplikacja i przydatna na tabletach. Polecam :)

5
5 2017-07-02 22:18:09

Dość proste ułatwienie bez żadnych skomplikowanych rzeczy tak trzymać.

5
5 2017-04-10 08:27:53

Niesamowita aplikacja. Działa płynnie i szybko. Nie zacina się. Nie mam z nią żadnych problemów. Warto ją pobrać i sprawdzić osobiście. Jak dla mnie po prostu super. Pozdrawiam.

5
5 2016-12-05 16:15:31

Nie mam żadnych zarzutów do tej aplikacji , więc jest bardzo fajna.

5
5 2016-11-14 08:39:32

Dla każdego coś dobrego :-)

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ