Nowość

Waze - GPS, Mapy & Korki

Waze 18.01.2017

Ocena 4.8 / 5 (5 głosów)

Pobierz

OPIS

Stoisz ze znajomymi w korku i zastanawiasz się, dlaczego jednak nie skręciliście w drugą stronę? Dzięki Waze będziesz wiedzieć wcześniej, jakie drogi omijać i którędy najszybciej dostaniesz się do pracy czy na spotkanie. Ta nawigacyjna aplikacja informuje o korkach na drodze i jest oparta na społeczności. Dzięki temu wiadomości otrzymujesz z pierwszej ręki, od innych kierowców.

Jak to działa? Należy mieć włączoną aplikację, a ona sama będzie generowała komunikaty o ruchu drogowym. Istnieje możliwość zgłoszenia wypadków i niebezpieczeństw na drodze policji. Waze pokazuje również informacje o najtańszym paliwie, lokalne miejscówki, a nawet pozwala dodawać ludzi do znajomych.   

Aplikacja Waze przydaje się nawet wtedy, gdy świetnie znamy drogę do celu. Pozwala omijać korki a także na bieżąco informuje o warunkach na trasie.Za pomocą Waze damy znać innym kierowcom o: zagrożeniach, korkach, patrolach policji, cenach paliw czy wypadkach, które znajdują się na drodze. Wystarczy kliknąć jedną z okrągłych ikon opatrzonych odpowiednim obrazkiem.Aplikacja oferuje dwa rodzaje widoku mapy: 2D oraz 3D. Ten drugi świetnie sprawdzi się w trakcie jazdy.Zakładając indywidualny profil w aplikacji i synchronizując go z Facebookiem lub kontaktami w telefonie, będziemy mogli namierzać na mapie naszych znajomych, z którymi udaliśmy się w podróż. Takie rozwiązanie może być bardzo przydatne podczas wspólnego wyjazdu np. na wakacje.Aplikacja pozwala zdefiniować takie miejsca jak „Dom” czy „Praca” a także dodawać określone lokalizacje do „Ulubionych”.Waze wyposażono również w system przypomnień, który poinformuje nas o zaplanowanym wcześniej wyjeździe, uwzględniając czas podróży potrzebny na dotarcie do celu.W trakcie jazdy, na ekranie naszego smartfona pojawi się prędkościomierz. Aplikacja zaalarmuje nas kiedy przekroczymy prędkość.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2017-08-08 10:13:12

Aplikacja potrafi przewidywać korki, co jest niezwykle przydatne, gdy się gdzieś spieszymy.

toniek-94

Prawdziwa Ikona 78 posty 390 pkt.
2017-07-26 15:05:27

Średnio wyszukuje najlepsze drogi, można używać, ale radzę próbować z innymi apkami.

4
4 2017-07-01 10:33:57

Coś pomiędzy Yanosikiem a Coyotem. Coyote jest płatny, a Yanosik ma za dużo reklam. Waze jak na razie się sprawdza i jest całkiem wiarygodny. Czasami jednak gubi połączenie z internetem

LenovoPlayer

Początkujący User 37 posty 46 pkt.
2017-05-02 15:09:40

Bardzo super aplikacja, rzeczywiście można dojechać szybciej nawet w malutkich miastach gdzie wydaje się że nie są one w bazie i nie zna się ruchu, a tu proszę. Na plus zasługują inne opcje zawarte w niej. Polecam Serdecznie.

5
5 2017-04-10 08:01:17

Rewelacyjna aplikacja. Jedna z lepszych jaką widziałem. Posiada przyjazny interfejs, a do tego jest bardzo intuicyjna. Z całą pewnością warto ją mieć na swoim telefonie. Jestem z niej zadowolony. Polecam.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ