YOU-app - Health & Mindfulness

Fifth Corner Inc. 15.01.2016

Ocena 5 / 5 (4 głosów)

Pobierz

OPIS

Wiesz, co składa się na szczęśliwe i zdrowe życie? Małe działania. Do nich z kolei przydają się… odrobina wsparcia i dobre inspiracje! W apce YOU-app Jamie Oliver i inni eksperci podsuwają Ci codziennie krótkie zadania dotyczące zdrowia, jedzenia, ruchu, a nawet mindfulness, czyli sztuki uważności. Wystarczy, że będziesz się do nich stosować i kompletować je po prostu na swoim telefonie. Szybko przekonasz się, że te małe działania wpływają na Twoje życie i sprawiają, że jest ono łatwiejsze.


YOU-app jest prosta w obsłudze i zachwyca wizualnie. Jeśli chcesz czerpać z życia jak najwięcej, pomyśl o tej apce. Od szczęścia dzieli Cię tylko jedno kliknięcie!


1.  Aby prześledzić aktywności innych użytkowników na naszym profilu (komentarze, polubienia etc.) przejdź do zakładki „Hey”. Znajdziesz tu również porady od twórców aplikacji, pozwalające jeszcze lepiej poruszać się wewnątrz aplikacji.2.  Wybierając określone zadanie, możemy zaznaczyć przy nim funkcję „keep it up”. Pozwala ona na powtarzanie danej aktywności regularnie, dzięki czemu mamy szansę na wyrobienie w sobie określonych nawyków. 3.  Jeśli znalazłeś jakieś ciekawe zadanie, ale w danej chwili nie masz czasu na jego realizację, skorzystaj z funkcji „Remind me”. Pozwoli ona przypomnieć o danej aktywności, po upływie określonej ilości czasu.4. Chcąc rozwijać się w określonej dziedzinie lub próbując skupić się na wybranym elemencie samorozwoju, skorzystaj z funkcji „playlist”. Są to dedykowane zestawy zadań, podporządkowane danemu zagadnieniu. Znajdziesz je w zakładce „Focus”. 5.  W zakładce „We” znajdziesz posty innych użytkowników, które, być może, zainspirują cię do działania. Znajdziesz tu wyszukiwarkę pozwalającą odnaleźć wpisy opisane określonymi hasłami a także dział z polecanymi kontami innych członków społeczności.6.  Z poziomu „Ustawień” możesz zawsze zmienić 5 tematów, które zdefiniowałeś jako te, które są dla ciebie najważniejsze. Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki, klikając w ikonę przedstawiającą „trybik” a następnie wybrać „Edit my topics”. 7.  Jeśli nie chcesz, żeby inni członkowie społeczności mogli śledzić twoją aktywność w YOU-app, skorzystaj z funkcji profilu prywatnego. Odpowiedni przełącznik znajdziesz w zakładce „Privacy”, w „Ustawieniach”.

Recenzje

Recenzje mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

5
5 2018-12-12 11:21:59

ciesze się że ją ściągnełam pomogła mi chociaż troszeczkę zmienić moje życie

5
5 2017-04-10 08:05:34

Rewelacyjna aplikacja. Jedna z lepszych jaką widziałem. Posiada przyjazny interfejs, a do tego jest bardzo intuicyjna. Z całą pewnością warto ją mieć na swoim telefonie. Jestem z niej zadowolony. Polecam.

5
5 2016-12-08 20:09:54

Znakomity produkt, warto :-)

asusowiec

Wielki Procesor 1171 posty 975 pkt.
2016-12-05 20:27:19

Super aplikacja, bez większych wad.

widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Nasza strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), aby świadczyć dla naszych Użytkowników usługi na jak najwyższym poziomie. Zapoznaj się proszę z naszą polityką cookies. AKCEPTUJĘ