Newsy

30 tysięcy złotych od Lenovo na realizację marzeń przyznane!

7 maja 2014Lenovo

LENOVO 2Konkurs „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!” został rozstrzygnięty. Zwyciężczynią okazała się utalentowana młoda graficzka, Jaga Słowińska. Pokonała około 400 niezwykłych uczestników z całego kraju!

Celem projektu było wyłonienie DO’ersa – osoby posiadającej pasję, robiącej coś wyjątkowego.

Oficjalne wyniki konkursu ogłoszono 15 kwietnia w Warszawie. Główną nagrodę, 30 tysięcy złotych na realizację zawodowego marzenia wręczył Andrzej Sowiński – Dyrektor Generalny Lenovo w Polsce. Ponadto każdy z pięciu finalistów otrzymał Lenovo Yoga Tablet.

„Wszyscy Finaliści prezentowali niezwykle wysoki poziom. Każdy z nich specjalizuje się w innej dziedzinie, co dodatkowo utrudniało podjęcie decyzji” – zgodnie podkreślali Jurorzy konkursu w składzie Agnieszka Ścibior, Piotr Kędzierski i Michał Zaczyński.

Konkurs aktywnie wspierali Lidia Popiel, Olka Osadzińska, Łukasz Jemioł i Novika, czyli DO’ersi Lenovo, pasjonaci i artyści, którzy dzielili się z uczestnikami swoją wiedzą i prowadzili przez kolejne fazy zmagań.

Do I etapu konkursu zgłosiło się około 400 osób. II etap stanowiły warsztaty tematyczne, z których do półfinału zakwalifikowały się po dwie osoby reprezentujące każdą z konkursowych dziedzin sztuki (muzyka, ilustracja, projektowanie mody, fotografia). Internauci oraz DO’ersi wybrali pięć osób, które wykonało prace finałowe oceniane przez użytkowników Facebooka. Zadaniem finalistów było przygotowanie krótkiego filmu podsumowującego twórczość oraz udowadniającego, że są DO’ersami. Filmy finalistów można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube Lenovo Polska .

O projekcie „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!”

Lenovo – największy dostawca komputerów na świecie – wkracza w inspirujący świat mody, muzyki, designu, fotografii, a także sportu oraz gier komputerowych. Wraz z zaproszonymi do projektu ekspertami, Lenovo poszukuje młodych talentów i chce spełniać ich zawodowe marzenia. W projekcie „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!” uczestniczą wyjątkowe osobowości m. in.: znana fotografka Lidia Popiel, projektant mody Łukasz Jemioł, wokalistka i dziennikarka radiowa Novika, ilustratorka mody Olka Osadzińska. To tzw. „DO’ersi” Lenovo, czyli ludzie, którzy na co dzień robią niezwykłe rzeczy, realizują swoje pasje, są aktywni i kreatywni.

Więcej o projekcie: www.zrobtozlenovo.pl.Udostępnij

Komentarze do artykułu

Komentarze do artykułu mogą dodawać tylko osoby zalogowane.

Zaloguj się

PkpPeter123

Celny Kursor 282 posty 264 pkt.
2016-12-30 09:58:24

Poproszę o wiele takich konkursów.

ideapad100

Wielki Procesor 1098 posty 1154 pkt.
2016-11-20 14:12:32

Szczerze zadowolona jest ta Pani. Brawo dla niej. :-)


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rozstrzygnięcie akcji 5 Patentów z Lenovo

10 kwietnia zakończyła się akcja 5 Patentów z Lenovo, która trwała od 6 marca. Zadaniem uczestników było zgłaszanie użytecznych patentów...

Zamknij