Ciekawostki

5 absurdalnie drogich aplikacji w Google Play

18 kwietnia 2016, Aktualizacja 4 października 2018Lenovo

Google Play ma już na koncie ponad milion aplikacji. Większość z nich jest darmowa. I to te cieszą się największą popularnością. Wśród gier i programów płatnych również znajdzie się sporo hitów. Jest jednak jeszcze jedna kategoria, zdecydowanie mniej popularna – absurdalnie drogie aplikacje. Górna granica ceny ustalona przez Google wynosi obecnie w Polsce 1600 zł. Są deweloperzy, którzy docierają do owej granicy. Jedna firma nawet ją przekracza! Wybraliśmy dla Was „najciekawszą” piątkę!

 • 1. Most Expensive App - 427,41 zł

  Wbrew nazwie nie jest to najdroższa obecnie aplikacja. A co robi? Wyświetla diament na wyświetlaczu. I to wszystko.

 • 2. Super Color Runner - 638 zł

  To gra stylizowana na pierwsze platformówki z drugiej połowy XX wieku. Nie ma tu ani ładnej grafiki, ani wciągającej fabuły. Zadaniem gracza jest… biec i omijać przeszkody.

 • 3. Most Expensive App (znowu) - 654,06 zł

  Trzeba przyznać, że deweloperzy nie mają wyobraźni jeśli chodzi o nazwy drogich aplikacji. Tym razem mamy do czynienia z programem, który po uruchomieniu informuje nas, że jest drogi.

 • 4. I’m Rich - 1041,76 zł

  Ta aplikacja to tak naprawdę widget wyświetlający na ekranie sztabkę złota. Niestety, nie jest to prawdziwe złoto, lecz wirtualne. Nie przeszkadzało to 6 osobom, które ją pobrały.

 • 5. Abu Moo - 1600 zł (za jedną z 6 części)

  To zdecydowanie najdroższa pozycja w Google Play. Za 1600 zł dostaje się widget - lśniący na ekranie kamień szlachetny. W kolekcji znajduje się aż 6 błyskotek. Cały zestaw kosztuje 9600 zł. Polecamy!Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 3.8 / 5. Liczba głosów: 4

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

4 nowe tablety serii A z Androidem

Lenovo

Lenovo z tytułem Marki Godnej Zaufania 2017

Lenovo

Off road z Lenovo

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
GrabaGra i ulubione gry dzieciństwa

GrabaGra: Ostatnio ogrywając najnowsze premiery gier tchnęło mnie na sentymenty! „Aaaa teraz nie robią już takich gier”, „Kiedyś nie liczyła...

Close