Ciekawostki

TOP 5 aplikacji chroniących Twój telefon

17 października 2016, Aktualizacja 15 stycznia 2019Lenovo

 

Niektórzy twierdzą, że urządzenia mobilne wykorzystujące Androida są bezpieczne i nie potrzebują dodatkowej ochrony, a zagrożenia wynikają wyłącznie z tego, że użytkownicy pobierają aplikacje z podejrzanych źródeł. My jednak uważamy, że warto zabezpieczyć swój telefon – oto TOP 5 aplikacji godnych polecenia.

 • 360 Security
  Ta darmowa appka wyróżnia się eleganckim designem i małym obciążeniem dla systemu. Oferuje skanowanie i ochronę w czasie rzeczywistym, a także pomaga w zarządzaniu ustawieniami prywatności. Jej najnowsza wersja posiada także rozwiązania pozwalające na lokalizację skradzionego telefonu.

 • ESET Mobile Security & Antivirus
  Przyjazny interface i jeden z najwyższych wskaźników detekcji zagrożeń na rynku. W podstawowej, bezpłatnej wersji mamy skanowanie aplikacji w czasie rzeczywistym, chroniące przed malware oraz rozwiązania antykradzieżowe. Wersja premium (20$ rocznie) oferuje ochronę SIM, ochronę przed phishingiem oraz nieautoryzowanym wykorzystaniem danych.

 • Avira Antivirus Security
  Poza standardowymi skanami, ochroną real-time oraz rozwiązaniami antykradzieżowymi, aplikacja oferuje ochronę tożsamości użytkownika poczty elektronicznej oraz jego kontaktów - wysyła alerty o podejrzanych lub skompromitowanych adresach mailowych. Zaawansowane możliwości tworzenia „czarnych list” chronią przed spamem i niechcianymi połączeniami.

 • Avast! Mobile Security
  
Antywirus, skanowanie aplikacji oraz sieci, ochrona w czasie rzeczywistym, zaawansowane rozwiązania antykradzieżowe pozwalające na zdalną kontrolę nad skradzionym urządzeniem, firewall… A wszystko to za darmo i z minimalnym wykorzystaniem zasobów sprzętowych i zużyciem energii. Dobry wybór zwłaszcza dla tych, którzy używają smartfonów do przeglądania internetu.

 • AVL
  To coś dla tych, którzy potrzebują najprostszej dostępnej ochrony przed malware. Aplikacja jest szybka, skuteczna i wyjątkowo oszczędna. Nie posiada wprawdzie wszystkich zaawansowanych opcji, jakimi dysponuje konkurencja, ale za to niemalże nie ma wpływu na szybkość pracy urządzenia lub żywotność baterii. Docenią to użytkownicy starszych modeli smartfonów.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Podkręcanie komputera – BlackWhiteTV

Podkręcanie komputera od lat fascynowało co bardziej zaawansowanych użytkowników komputerów osobistych. Dla wielu był to prosty sposób na zwiększenie ogólnej...

Close