Ciekawostki

5 najlepszych aplikacji do ćwiczeń w domu

3 października 2017, Aktualizacja 16 maja 2019Lenovo

 

Kto z nas nie kupił chociaż raz karnetu na siłownię, a potem nie miał czasu tam chodzić? Zamiast zmuszać się i dostosowywać do godzin jej otwarcia, terminów zajęć fitness i demotywować się pogodą – zostań w domu. Po co? Odpowiednia bezpłatna aplikacja do ćwiczeń w domu pomoże ci utrzymać formę, dostosowując się do Twoich potrzeb.

 • 1. Down Dog: Great Yoga Anywhere

  Aplikacja do ćwiczeń Jogi pozwala nie tylko wzmocnić mięśnie, ale też uspokoić nerwy. Dzięki aplikacji Down Dog możesz zgłębiać jej tajniki i wykonywać swoje ulubione asany kiedy tylko masz na to ochotę. W aplikacji znajdziesz instrukcje wideo, różne poziomy trudności i muzykę dopasowaną do ćwiczeń w domu. Wszystko przejrzyste i wyjaśnione krok po kroku. Można poczuć się jak w najlepszej szkole jogi!

 • 2. Workout Trainer: fitness coach

  Ty wybierasz cel, a trenerzy w aplikacji pomagają Ci go osiągnąć. Zgrabniejsza sylwetka? Mocniejsze ręce? Utrata kilku centymetrów w talii? Do wyboru masz tysiące ćwiczeń i programów treningowych, dzięki którym nie ma mowy o nudzie. Dodatkowo możesz ustawić sobie indywidualne przypomnienie o ćwiczeniach, a także połączyć instruktaż z ulubioną muzyczną playlistą.

 • 3. Warmup & Morning exercises

  Udowodniono, że poranne treningi poprawiają metabolizm, koncentrację w pracy i dodają energii bardziej niż kawa. Z Warmup & Morning exercises, ćwiczeniami dostosowanymi do nawet najbardziej leniwych poranków, dzień zaczniesz bardziej produktywnie i – dzięki endorfinom – radośniej!

 • 4. Trening ABS – 7 minut

  Do kolejnych wakacji jeszcze daleko, ale pracę nad pięknym brzuchem możesz zacząć już teraz. Tym bardziej, że wystarczy tylko 7 minut codziennie, by stał się on jędrny, płaski i bardziej zarysowany. Aplikacja oferuje zestaw 14 ćwiczeń, takich jak brzuszki, przysiady z podskokiem, pompki na wyprostowanych rękach czy skręty tułowia.

 • 5. Daily Cardio Fitness Workouts

  Trening cardio poprawia wydolność serca, pozwala na szybką utratę kalorii i ma świetny wpływ na cały organizm. Z aplikacją Daily Cardio Fitness Workouts urozmaicisz swoje ćwiczenia bez wychodzenia z domu i nie będziesz mieć problemu z ich regularnością. Dodatkowo, w jej rozbudowanej wersji znajdziesz też specjalny program treningowy i planer posiłków.

1. Down Dog

Aplikacja do ćwiczeń jogi pozwala nie tylko wzmocnić mięśnie, ale też uspokoić nerwy. Dzięki aplikacji Down Dog możesz zgłębiać jej tajniki i wykonywać swoje ulubione asany kiedy tylko masz na to ochotę. W aplikacji znajdziesz instrukcje wideo, różne poziomy trudności i muzykę dopasowaną do ćwiczeń w domu. Wszystko przejrzyste i wyjaśnione krok po kroku. Można poczuć się jak w najlepszej szkole jogi!

2. Workout Trainer

Ty wybierasz cel, a trenerzy pomagają Ci go osiągnąć. Zgrabniejsza sylwetka? Mocniejsze ręce? Utrata kilku centymetrów w talii? Aplikacja do ćwiczeń oferuje tysiące programów treningowych, dzięki którym nie ma mowy o nudzie. Dodatkowo możesz ustawić sobie indywidualne przypomnienie o ćwiczeniach, a także połączyć instruktaż z ulubioną muzyczną playlistą.

3. Warmup & Morning exercises

Udowodniono, że poranne treningi poprawiają metabolizm, koncentrację w pracy i dodają energii bardziej niż kawa. Z Warmup & Morning exercises, ćwiczeniami dostosowanymi do nawet najbardziej leniwych poranków, dzień zaczniesz bardziej produktywnie i – dzięki endorfinom – radośniej!

4. Trening ABS – 7 minut

Do kolejnych wakacji jeszcze daleko, ale pracę nad pięknym brzuchem możesz zacząć już teraz. Tym bardziej, że wystarczy tylko 7 minut codziennie, by stał się on jędrny, płaski i bardziej zarysowany. Aplikacja do ćwiczeń oferuje zestaw 14 aktywności, takich jak brzuszki, przysiady z podskokiem, pompki na wyprostowanych rękach czy skręty tułowia.

5. Daily Cardio Fitness Workouts

Trening cardio poprawia wydolność serca, pozwala na szybką utratę kalorii i ma świetny wpływ na cały organizm. Z aplikacją Daily Cardio Fitness Workouts urozmaicisz swoje ćwiczenia bez wychodzenia z domu i nie będziesz mieć problemu z ich regularnością. Dodatkowo, w jej rozbudowanej wersji znajdziesz też specjalny program treningowy i planer posiłków.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 3 / 5. Liczba głosów: 2

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Jak dbać o system operacyjny
Jak dbać o system operacyjny komputera?

Spadek wydajności peceta trapi każdego użytkownika Windows. Z czasem coraz więcej zasobów systemu zajmowana jest przez niepotrzebne aplikacje, pozostałości po...

Close