Ciekawostki

5 najlepszych aplikacji edukacyjnych

25 sierpnia 2017, Aktualizacja 24 kwietnia 2020Lenovo

 

Nie trzeba nosić ze sobą tuzina ciężkich książek, żeby zdobywać nową wiedzę. Przed Wami 5 aplikacji, dzięki którym znów poczujecie, że nauka to świetna zabawa, a Wasze dzieci zawojują szkołę!

 • 1. Memrise

  Zostańcie mistrzami języków obcych z Memrise! Instalując tę aplikację wchodzicie w szpiegowski świat językowy. Potem nie pozostaje Wam nic innego, jak świetna zabawa, wykonywanie mnóstwa misji i nauczenie się języka obcego. Brzmi rewelacyjnie!

 • 2. World Map Quiz

  World Map Quiz to idealna aplikacja dla przyszłych podróżników. W sposób prosty i zabawny nauczycie się, gdzie na świecie znajdują się różne państwa. Wasze dzieci zabłysną na geografii, a Wy z pewnością znajdziecie nowy cel podróży!

 • 3. MyScript

  Kto dzisiaj liczy coś pisemnie? A to była przecież taka frajda! Dlatego poznajcie MyScript© Calculator. Aplikację, w której równania piszecie palcem, a kalkulator na bieżąco je rozwiązuje! I znów możecie poczuć się jak geniusze matematyczni.

 • 4. LetterSchool

  Teraz coś zdecydowanie dla najmłodszych. LetterSchool to aplikacja idealna do nauki pisania cyfr i liter angielskiego alfabetu. Przy okazji ćwiczeń, Wasze pociechy będą się dobrze bawić oraz poznawać nowe słowa i poprawną wymowę.

 • 5. Space for Kids

  Własne obserwatorium na tablecie? Czego się nie robi dla dzieci! Dla wszystkich przyszłych astronautów proponujemy aplikację Space for Kids ? Star Walk 2 Astronomy Game. To wciągająca gra, która w przystępny i zabawny sposób pokaże Waszym pociechom podstawy astronomii.

 

Sprawdź jak powinna wyglądać nauka w domu.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Recenzje Lenovo K6
Smartfon Lenovo K6 – recenzja i konkurs

Jak często zdarzają się Wam miłe niespodzianki? Zapewne za rzadko. Sprawdźcie koniecznie Lenovo K6, bo ten smartfon zaskoczy Was pozytywnie...

Close