Ciekawostki

5 najlepszych aplikacji dla graczy

6 lutego 2017, Aktualizacja 18 października 2018Lenovo

Uwielbiasz spędzać czas grając w gry komputerowe, a w potyczkach nie masz sobie równych? Poznaj najciekawsze appki towarzyszące, które dają dodatkowe funkcje i są doskonałym uzupełnieniem standardowego grania!

 • SW Battlefront Companion
  Aplikacja towarzysząca grze Star Wars Battlefront. Pojawiają się tutaj rozszerzenia takie jak strategiczna gra karciana, dzięki której można odblokować kolejne elementy gry. Companion pozwala też m.in. na przeglądanie statystyk i postępów, zmianę ustawień i wyglądu bohatera.

 • Fallout Pip-Boy
  Aplikacja uzupełnia grę Fallout 4 dodatkowymi opcjami oraz pozwala na korzystanie z minigier. Dzięki appce można m.in. mieć dostęp do statystyk, radia, mapy albo ekwipunku.

 • PlayStation App
  Z PlayStation App można być zawsze gotowym do gry. Appka umożliwia porównywanie trofeów, sprawdzanie jak idzie znajomym i prowadzenie z nimi pogawędek. Co ciekawe, pozwala również na korzystanie z funkcji drugiego ekranu w aplikacji, co znacznie ułatwia granie.

 • FIFA 17 Companion
  To uzupełnienie sprawia, że można przygotować drużynę na mecz nawet z dala od konsoli. Daje dostęp do FIFA Ultimate Team, pozwala na kupowanie rzeczy ze sklepu w grze i ma jeszcze wiele dodatkowych atrakcji.

 • Xbox 360 SmartGlass
  Dzięki tej appce konsola i smartfon mogą współdziałać. SmartGlass m.in. zmienia telefon w pilota lub klawiaturę Xboxa, pozwala na przeglądanie internetu na konsoli czy kupowanie gier na Xbox Marketplace.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Szkoła Rysowania: Jak pokolorować komiks?

W poprzednim odcinku cyklu narysowaliśmy komiks. Pora go więc pokolorować. Jak to zrobić i czego powinniśmy się wystrzegać w trakcie, opowie...

Close