Newsy

5 sposobów na… przyszłość [futurologia]

23 grudnia 2014, Aktualizacja 19 lipca 2018Lenovo

5 sposobów naEkipa „5 sposobów na…” zdradziła nam, jak wyglądałyby ich wymarzone gadżety przyszłości!

W cyklu „Futurologia” przepytujemy różne osoby na temat tego, jak według nich będzie wyglądała przyszłość, zwłaszcza w kontekście nowych technologii, które się pojawią. O tym jak będą wyglądać domy za 50 lat i czy pokona nas sztuczna inteligencja opowiadali na łamach bloga Lenovo m.in. team Matura to Bzdura, Cyber Marian, mistrz gry w World of Tanks czy internetowy przedsiębiorca, Michał Sadowski. Tym razem pytania o przyszłość zadaliśmy chłopakom z „5 sposobów na…”. Sprawdźcie, co też im przyszło do głowy:

Tabletka trzeźwości – nikt nie musiałby obawiać się o skutki nocnej eskapady z kumplami po okolicznych barach i wystawiać się na krzyk swojej małżonki po powrocie do domu. Jedna tabletka połknięta na zakończenie imprezy niwelowałaby skutki upojenia napojami wysokoprocentowymi.

Chomikowy gen nanospożywczy – możesz jeść ile chcesz na zapas, potem przez tydzień nie ruszyć jedzenia, a i tak nie będziesz głodny. Idealny prezent na święta.

Mobilny zmieniacz nastroju – czarodziejski pilot dzięki któremu zmienimy nastawienie naszego rozmówcy. Czy nie piękne byłoby intencjonalne programowanie pozytywnych uczuć w wiecznie narzekających Polakach? Jeden klik i widzisz świat przez różowe okulary.

Sterownik pogody – ile razy planując weekendowy wyjazd z rodziną okazało się, że od rana pada deszcz? Wystarczyłoby wcisnąć jeden guzik, aby chmury się rozeszły, a termometr wskazywał +25 stopni Celsjusza.

Maszyna wydłużająca dobę do 48h – każdy z nas chciałby wykonać setki dodatkowych rzeczy w ciągu dnia jednak zawsze brakuje czasu. Z taką maszyną nie mielibyśmy z tym większego problemu i większość spraw zostałaby odhaczona jako ZROBIONE.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

5 widgetów, które polubicie!

Lenovo

„For Those Who Do” – konkurs Lenovo i TaZ’a

Lenovo

5 aplikacji do nauki języków obcych

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Prezenty last minute!

Do gwiazdki zostało 48h. Czy szybko kupowany prezent to zły prezent? Nie zawsze. Przeczytajcie nasz przewodnik. Znajdziecie w nim świetne...

Close