Newsy

6 prostych powodów aby kupić komputer Lenovo

30 sierpnia 2013, Aktualizacja 27 kwietnia 2018Lenovo

6 prostych powodów aby kupić komputer Lenovo

Stając przed wyborem notebooka często zastanawiamy się jaki procesor będzie odpowiedni, jaka pojemność dysku będzie wystarczająca i czy taka bądź inna wielkość wyświetlacza, nie zdając sobie sprawy jak wiele zależy także nie tylko od cyferek w specyfikacji komputera, ale także producenta, który dany sprzęt powołuje do życia.

Oto 6 prostych powodów, które tłumaczą czemu w tej kwestii warto zaufać Lenovo:

1. Szczegóły

Dla Lenovo pracuje aż 2000 projektantów i inżynierów, zajmujących się kluczowymi dla użytkowników elementami.

Od takich szczegółów począwszy jak dyski twarde zapobiegające uszkodzeniom, a zatem i utracie danych, przez mikrofony z redukcją szumów, poprawiające jakość czatów aż po systemy zmniejszające zużycie energii.

2. Klawiatura

Klawiatura to jeden z najbardziej osobistych elementów każdego komputera.

Zarówno rozmieszczenie jak i wysokość klawiszy w klawiaturach Lenovo, zostało zaprojektowane tak aby połączyć komfort użytkowania z niezawodnością.

3. Chłodzenie z głową

Komputery Lenovo budowane są w taki sposób aby zmniejszyć nagrzewanie się kluczowych podzespołów, natomiast instalowane wewnątrz wiatraki skonstruowano specjalnie z myślą o cichej i energoefektywnej pracy.

Przekłada się to na lżejsze obciążenie komputera i mniejsze zużycie energii, a co za tym idzie – także większy komfort jego użytkowania.

4. Nieprzeciętne wzornictwo

Lenovo zdobyło ponad 100 międzynarodowych nagród i wyróżnień za innowacyjne wzornictwo. Trzeba czegoś jeszcze?

5. Niezawodność

Wszystkie komputery oznaczone marką Lenovo muszą jeszcze na etapie projektowania a potem produkcji przejść rygorystyczne testy jakości oraz wytrzymałości.

Wiele modeli notebooków Lenovo spełnia też wymagające wojskowe standardy. W tym także takie zakładające niezawodną pracę w warunkach bardzo wysokiej temperatury, trzaskającym zimnie, dużej wilgotności, albo dławiącym zapyleniu.

6. Wsparcie techniczne

Dysponując tysiącami przedstawicieli na całym świecie, oraz zapleczem wysokiej klasy specjalistów Lenovo jest w stanie zaoferować szybką i fachową pomoc właśnie wtedy, kiedy jej potrzebujesz.

Nie jest to obietnica bez pokrycia. Głosami użytkowników, Lenovo nieustannie zajmuje czołowe pozycje w rankingu pomocy technicznej.Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Komentarze do artykułu

Komentarze


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Czy zawładną nami muzyczne orzechy?

Bądźmy szczerzy - posiadanie iPoda już nikomu nie imponuje. W ogóle od czasu, kiedy telefon przejął rolę PMP, czyli przenośnego...

Close