Ciekawostki 3 października 2017 Lenovo

5 aplikacji do ćwiczeń w domu

Kto z nas nie kupił chociaż raz karnetu na siłownię, a potem nie miał czasu tam chodzić? Zamiast zmuszać się i dostosowywać do godzin jej otwarcia, terminów zajęć fitness i demotywować się pogodą – zostań w domu. Po co? Żeby ćwiczyć ze specjalnymi aplikacjami, bezpłatnymi i dostosowanymi do Twoich potrzeb.

Czytaj wiecej 3

Ciekawostki 25 września 2017 Lenovo

5 kroków milowych w historii internetu

Korzystanie z internetu jest dziś tak oczywiste, jak oddychanie. Jego historia, chociaż zawiła i skomplikowana, jest jednak dość krótka – ma ledwo ponad pół wieku. Jak to się stało, że projekt, którego koncepcja powstała na zamówienie Amerykańskich Sił Zbrojnych, jest dziś w prawie każdy domu? Oto 5 kroków milowych w …

Czytaj wiecej 3

Ciekawostki 25 sierpnia 2017 Lenovo

5 aplikacji edukacyjnych

Nie trzeba nosić ze sobą tuzina ciężkich książek, żeby zdobywać nową wiedzę. Przed Wami 5 aplikacji, dzięki którym znów poczujecie, że nauka to świetna zabawa, a Wasze dzieci zawojują szkołę!

Czytaj wiecej 1

Ciekawostki 10 sierpnia 2017 Lenovo

Kierunek wakacje: jak spędzisz tegoroczne lato? – Psychotest

Tam gdzie ciepło, zimno, na odludziu czy może w tłumie? Rozwiąż nasz nowy quiz i sprawdź, jak powinny wyglądać Twoje tegoroczne wakacje oraz co musisz koniecznie zabrać ze sobą w podróż! 

Czytaj wiecej 6
widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo