Newsy

Co oglądać na tablecie?

20 kwietnia 2015, Aktualizacja 6 czerwca 2019Lenovo

News

 

Masz tablet? Nie potrzebujesz telewizora. Większość programów głównych nadawców i wiele wiele więcej obejrzysz on-line. Oto nasz przewodnik na dwa ostatnie tygodnie kwietnia!

 

ROZRYWKA

 

Hell’s Kitchen– druga polska edycja znanego kulinarnego reality show. Uczestnicy wybrani w drodze castingu oraz ich mordercza praca w piekielnej kuchni. Program prowadzi Wojciech Modest Amaro, zdobywca kulinarnej gwiazdki Michelin. Format możesz obejrzeć na tablecie równolegle z emisją w TV – w środę 15 i 22 kwietnia o 20.05 lub w dowolnym późniejszym momencie.

 

Kliknij, aby obejrzeć (uwaga, będziesz potrzebował darmowej aplikacji IPLA):

http://www.ipla.tv/Rozrywka/1756-Programy-Rozrywkowe/5002815-Hell-S-Kitchen-Piekielna-Kuchnia

 

Yoga w kuchni – aby zostać Top Chefem nie musisz brać udział w reality show. Wystarczą dobre chęci oraz tablet Yoga. Poznaj najlepsze przepisy!

 

Kliknij, aby obejrzeć:

http://yogawkuchni.pl/

 

Celebrity Splash! czy w telewizji wymyślono już wszystko? Chyba nie widzieliście jeszcze celebrytów skaczących do wody. Od momentu kiedy to obejrzycie wasze życie już nie będzie identyczne. Format możesz obejrzeć na tablecie równolegle z emisją w TV – w sobotę 18 i 25 kwietnia o 20.05 lub w dowolnym późniejszym momencie.

 

Kliknij, aby obejrzeć (uwaga, będziesz potrzebował darmowej aplikacji IPLA):

http://www.ipla.tv/Rozrywka/1756-Programy-Rozrywkowe/5004618-Celebrity-Splash

 

You Can DancePo prostu tańcz! – show, które powróciło do telewizji po długiej przerwie. W kwietniu program wchodzi w decydującą fazę. W programach na żywo zmierzą się najlepsi tancerze, którzy walczyć będą o wyjazd do szkoły w Nowym Jorku.  Na tablecie odcinki dostępne zaraz po emisji w TV (21.04 – 21.30).

 

Kliknij, aby obejrzeć (uwaga, będziesz potrzebował darmowej aplikacji PLAYER):

http://player.pl/programy-online/you-can-dance-po-prostu-tancz-odcinki,67/

 

Kossakowski:Inicjacja. Co by się stało, gdybyś nagle został bezdomnym czy niepełnosprawnym? Jaka jest cena bycia wiecznie pięknym i młodym? Jakbyś się zachował, gdybyś trafił do kryminału? Dopóki tego nie przeżyjesz, nie będziesz wiedział. Ale możesz to zobaczyć. „Kossakowski. Inicjacja” to seria, w której Przemek Kossakowski przeżywa sytuacje, które teoretycznie mogą zdarzyć się nam wszystkim.

 

Kliknij, aby obejrzeć (uwaga, będziesz potrzebował darmowej aplikacji PLAYER):
http://player.pl/programy-online/kossakowski-inicjacja-odcinki,2419/

 

Przygarnij mnie to nowa produkcja TVP2. Program ma na celu promocję odpowiedzialnej adopcji niechcianych czworonogów ze schronisk, a także pomóc w odpowiednim wychowywaniu i poprawnym obchodzeniu się ze zwierzętami. Każdy z uczestników show zaadoptuje psa i przez cały program będzie uczył się postępowania z psem – oczywiście pod pilnym okiem weterynarza i behawiorysty. Jak gwiazdy poradzą sobie z wychowywaniem czworonogów? Możecie zobaczyć, jak potrafi obchodzić się ze zwierzętami Rafał Mroczek, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Marcelina Zawadzka, Agnieszka Włodarczyk czy Dawid Zawadzki. Jednym z jurorów jest youtuber Sylwester Wardęga.

 

Kliknij, aby obejrzeć:

http://vod.pl/programy-tv/przygarnij-mnie-online-za-darmo/vktt07

 

 

FILMY

 

Nic śmiesznego – jedna z najlepszych i najpopularniejszych komedii Marka Koterskiego z brawurową kreacją Cezarego Pazury w roli głównej. Bohater filmu, nieboszczyk Adam Miauczyński (Cezary Pazura), niegdyś reżyser filmów erotycznych, wspomina swoje nieudane życie: jako dziecko ubierany był w sukienki, potem został reżyserem, ale po czterech filmach wyrzucono go z pracy, a plan filmowy wpędzał go w depresję.

 

Kliknij, aby obejrzeć:

http://vod.pl/filmy/nic-smiesznego/e9er4

 

Lato Muminków – kto z nas nie kojarzy kultowych Muminków? Jednych ich przygody bawiły, innych nieco przerażały (buka na horyzoncie). Zapraszamy Was na lato w dolinie Muminków.  gdzie sielanka zostaje przerwana przez nagły wybuch wulkanu, którego skutkiem jest powódź.

 

Kliknij, aby obejrzeć:

http://vod.pl/filmy/lato-muminkow/m3j3m

 

Sęp – oskarżony o podwójne morderstwo Radosław Raczek, podczas procesu zostaje odbity z najpilniej strzeżonego sądu w Polsce. Transmisję tego wydarzenia śledzi cała Polska. Sprawa jest tym bardziej niepokojąca, że to kolejny groźny przestępca, który zniknął w tajemniczych okolicznościach w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dyrektor CBŚ, generał Krasucki (Piotr Fronczewski), postanawia za wszelką cenę rozwiązać tę zagadkę. Powierza sprawę doświadczonemu inspektorowi, Andrzejowi Bożkowi (Daniel Olbrychski) oraz jego wybitnie uzdolnionemu podwładnemu, Andrzejowi Wolinowi (Michał Żebrowski), znanemu jako „Sęp”. W filmie, oprócz Żebrowskiego i Przybylskiej wystąpiła plejada gwiazd polskiego kina: Paweł Małaszyński, Daniel Olbrychski, Anna Dereszowska, Andrzej Seweryn, Andrzej Grabowski i Mirosław Baka. „Sęp” otrzymał nagrodę „Złoty bilet” przyznawaną przez Stowarzyszenie „Kina Polskie” dla najbardziej kasowych polskich filmów. Od 18 lat.

 

Kliknij, aby obejrzeć:

http://player.pl/filmy-online/sep,37910.html

 

2012:Supernova – ludzkość po raz kolejny staje w obliczu globalnej zagłady. Tym razem naszej planecie zagraża dogorywająca Supernova z pobliskiej galaktyki… Możecie być jednak spokojni – wszystko skończy się dobrze. Jest już 2015 rok, a nasza cywilizacja ma się dobrze.

 

Kliknij, aby obejrzeć:

http://www.ipla.tv/Supernova-2012/vod-5522258#/r-31

 

 

SPORT

 

Liga Mistrzów – jedna z najsłynniejszych lig. W jej najbliższej kolejki mistrz Francji i wicemistrz Hiszpanii rywalizują o awans do półfinału turnieju, w którym stawką jest tytuł najlepszej drużyny Europy. Paryżanie i barcelończycy spotkali się już w tej edycji LM.

 

15.04.2015
FC Porto – Bayer Monachium

Paris Saint-Germain- FC Barcelona

21.04.2015

Bayer Monachium – FC Porto

FC Barcelona – Paris Saint-Germain

22.04.2015

Real Madryt – Atletica Madryt

As Monako – Juventus Turyn

 

Kliknij, aby obejrzeć (uwaga, transmisje płatne):

http://sport.vod.pl/liga-mistrzowJak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

Przepis na przegrzebki - YOGA w kuchni Sebastiana Olmy

Lenovo

Podkręcanie komputera - BlackWhiteTV

Lenovo

Dlaczego warto zainwestować w komputer all-in-one?

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Oszczędzanie baterii!

W naszej popularnej serii, liczącej już 21 odcinków, nadszedł czas na poruszenie tematu, o który wielokrotnie prosiliście. W dzisiejszym odcinku...

Close