Newsy

Dla tych, którzy pstrykają

13 grudnia 2013Lenovo

Konkurs fotograficzny z Lidią Popiel

Dobre oko, zmysł artystyczny i odrobina szczęścia. Idealna kombinacja tych trzech składników była kluczem do sukcesu w konkursie fotograficznym „Zrób to po swojemu. Zrób to z Lenovo”. Konkursie, w którym wciąż można wygrać przepustkę pozwalającą spełnić swoje marzenie.

Zdobyć może ją każdy. Każdy, kto jest w stanie pokazać, że jest ambitny i kreatywny, a jednocześnie chce żyć swoją pasją, realizować ją. Takie osoby zawitały 29 października do Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Warsztaty

Właśnie tam, pod czujnym okiem Lidii Popiel, mogły wziąć udział w wyjątkowych warsztatach fotograficznych stanowiących finał konkursu „Zrób to po swojemu. Zrób to z Lenovo!”. Jego pierwszym etapem było zgłoszenie zdjęć wykonanych przez uczestników za pomocą specjalnej aplikacji. Były one następnie oceniane przez samą Lidię Popiel, która zaprosiła autorów najlepszych prac do stolicy.

Osoby te wzięły udział w zajęciach, dzięki którym poznały nie tylko odrobinę teorii, ale i mogły popisać się własnymi umiejętnościami. W pierwszej części warsztatów nasza Do’erka zapoczątkowała dyskusję na temat tego, co sprawia, że zdjęcia stają się sztuką. Finaliści rozmawiali także o tym, co można przekazać dzięki fotografiom. Następnie przeszli do wykonywania własnych zdjęć – klasycznego portretu oraz bryły ludzkiej ukazanej w niekonwencjonalny sposób. Każdy mógł też omówić swoje prace z Lidią.

Lidia Popiel i finaliści konkursu

Spośród finalistów konkursu zostały wybrane dwie osoby, które już wkrótce powalczą o główną nagrodę w konkursie – atrakcyjną kwotę pozwalającą spełnić w zasadzie dowolne marzenie związane ze swoją pasją. Osobami tymi zostały Paulina Wydrzyńska oraz Radek Kępa.

Wygraj i ty

Chcesz dołączyć do Pauliny i Radka? Pokaż nam, że masz niecodzienną osobowość i chcesz realizować swoje pasje, tak jak robi to Lidia Popiel, Novika, Wiktor „TaZ” Wojtas, Olka Osadzińska oraz laureaci naszych konkursów.

Ludzi odważnych, aktywnych, nieustających w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych przez siebie celów, zachęcamy do brania udziału w kolejnych częściach projektu „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo”.

Kolejną grupę takich osób zaprosiliśmy już na warsztaty ilustratorskie, w czasie których będą mogły  popisać się swoimi umiejętnościami, zabłysnąć, oraz zdobyć wiedzę i doświadczenie od Olki Osadzińskiej, a ostatecznie dołączyć do tych, którzy powalczą o bardzo atrakcyjną nagrodę pieniężną.

To jednak nie koniec naszych konkursów. Wciąż przed nami etapy z Łukaszem Jemiołem oraz Wiktorem „TaZem” Wojtasem.

I ty masz więc jeszcze szansę na szybkie zrealizowanie swojego marzenia. Wbrew pozorom, to bardzo proste. Na początek wystarczy jedynie odrobina aktywności. Odwiedzaj naszego bloga i fanpage na Facebooku, by dowiedzieć się więcej na temat kolejnych etapów naszego konkursu. Następnie weź w nich udział i wygraj. My już teraz życzymy ci powodzenia.

W ramach projektu „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo” szukamy młodych talentów chcących spełniać swoje marzenia. Wybrane osoby zapraszamy na warsztaty, w trakcie których nasi Do’ersi ujawnią tajniki pracy, podzielą się  doświadczeniem i wskażą, jak rozwijać swój talent. Projektowi towarzyszy też konkurs, w którym do wygrania jest bardzo atrakcyjna nagroda pieniężna mająca umożliwić zwycięzcy rozwijanie jego pasji. W projekcie biorą udział: mistrz świata w grach komputerowych Wiktor ”TaZ” Wojtas, ilustratorka mody Olka Osadzińska, fotografka Lidia Popiel, wokalistka i dziennikarka radiowa Novika, projektant mody Łukasz Jemioł, kierowcy rajdowi RMF 4Racing Team oraz projektantki z Lola Victoria Design. Nazwaliśmy ich „Do’ersami”. 

Więcej informacji na temat projektu „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo” znaleźć można na jego oficjalnej stronie internetowej – zrobtozlenovo.pl.

Lidia Popiel warsztaty fotograficzne

 Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Komentarze do artykułu

Komentarze


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
YOGA – tablet inny niż wszystkie

Stare powiedzenie mówi, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. My się absolutnie z tym nie zgadzamy!...

Close