Newsy

Gamingowe akcesoria w prezencie do komputerów Lenovo Legion

26 czerwca 2019, Aktualizacja 9 lipca 2019Patryk Piłka

Lenovo przygotowało promocję, w której przy zakupie komputerów z rodziny Legion można otrzymać w prezencie niezbędne gamingowe akcesoria.

W skrócie

Mysz Legion RGB M200 Gaming Mouse oraz plecak Y Gaming Armored Backpack - w prezencie przy zakupie komputera lub laptopa Lenovo Legion, z listy produktów objętych promocją.

Promocja trwa od 19 czerwca 2019 r. do 31 lipca 2019 r.

Produkty Lenovo Legion cieszą się dużym uznaniem wśród graczy i stanowią świetną bazę dla każdego gamingowego wyzwania. Aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia podczas kolejnych wycieczek do wirtualnego świata, Lenovo uruchomiło promocję, w ramach której przy zakupie komputera lub laptopa Lenovo Legion, z listy produktów objętych promocją, można w prezencie otrzymać najwyższej klasy gamingowe akcesoria – mysz Legion RGB M200 Gaming Mouse oraz plecak Y Gaming Armored Backpack.

Niezbędne gamingowe akcesoria od Lenovo

Komputery i laptopy Lenovo Legion to nowoczesne, stylowe i drapieżne produkty gamingowe, które kryją w sobie mocne komponenty i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Każdy model zapewnia niezrównane wrażenia z rozgrywki, których dopełnieniem mogą być tylko najwyższej klasy akcesoria. Dzięki najnowszej promocji Lenovo gracze mogą otrzymać niezbędne dodatki na start – w prezencie!

Precyzyjna mysz idealna na początek

Dobra myszka to jeden z najważniejszych dodatków do gamingowego komputera. Legion RGB M200 Gaming Mouse posiada wszystko, co istotne na początku wirtualnej przygody. Precyzyjny sensor optyczny obsługujący do 2400 DPI z możliwością 4-stopniowej regulacji oraz 5 przycisków pozwala na pełną swobodę działania w każdej napotkanej w grze sytuacji, a specjalne profilowanie  zapewni komfort podczas długich sesji przy komputerze. Pleciony kabel zwiększa wytrzymałość, a podświetlenie RGB zachwyca agresywnym, gamingowym wyglądem. Myszka Legion RGB M200 Gaming Mouse jest intuicyjna w obsłudze, precyzyjna i nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania.

Graj tam, gdzie chcesz

Odpowiedni plecak gwarantujący bezpieczeństwo komputera to nieodłączny element wyposażenia gracza. Lenovo Y Gaming Armored Backpack zaprojektowany został specjalnie do transportu gamingowego sprzętu. 3 duże komory oraz 16 mniejszych kieszeni gwarantują wystarczająco dużo przestrzeni do transportu 17″ laptopa wraz ze wszystkimi peryferyjnymi, niezbędnymi akcesoriami, potrzebnymi do profesjonalnego gamingu. Specjalna przegroda na laptopa jest wyściełana miękkim materiałem, a z przodu znajduje się dodatkowe wzmocnienie. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tylnej części plecaka gwarantuje on doskonałą wentylację, a klamra na klatce piersiowej odciąża kręgosłup. Dodatkowo Lenovo Y Gaming Armored Backpack wykonany został z materiału charakteryzującego się dużą wytrzymałością mechaniczną o zwiększonej wodoodporności, dzięki czemu zabezpiecza sprzęt nawet podczas przemieszczania się w deszczu.

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy w terminie od 19 czerwca 2019 r. do 31 lipca 2019 r. kupić jeden z laptopów lub komputerów stacjonarnych Lenovo Legion objętych promocją, zachować kod kreskowy oraz numer seryjny urządzenia znajdujące się na opakowaniu i w ciągu 14 dni wypełnić formularz na dedykowanej promocji stronie. Po weryfikacji zgłoszenia zestaw akcesoriów trafi pod wskazany adres. Wszelkie szczegóły znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie www.lenovogaming.pl/gamingowe-akcesoria-w-prezencie.Udostępnij

Patryk Piłka

Perfekcjonista w każdym calu. Od pisania na papierze skrzętnie przeszedł do sfery online. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał przez lata w największych polskich redakcjach. Zacięcie technologiczne towarzyszy mu od zawsze, dlatego tak chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami z naszymi czytelnikami.

Powiązane Artykuły

Lenovo prezentuje nowe wersje laptopów dla graczy

Lenovo

Karty NVIDIA RTX w laptopach Lenovo Legion - które wybierane są najchętniej?

Lenovo

Sprzęt do grania - jak się zmienił przez ostatnie 20 lat?

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Przeczytaj poprzedni wpis:
Lenovo Machine Mind
MythZone #3 – Medycyna

Na co dzień technologiczne gadżety często służą nam do rozrywki. Jednak te same urządzenia medycyna może wykorzystać do ratowania zdrowia...

Zamknij