Newsy

Internauci o Lenovo Yoga Tablet: “intuicyjny, stylowy i wydajny”

11 czerwca 2014, Aktualizacja 6 kwietnia 2018Lenovo

Yoga Tablet

Od rynkowej premiery Lenovo Yoga Tablet minęło już trochę czasu – wiele naszych tabletów znalazło już swoich właścicieli. Postanowiliśmy zbadać sieciowe opinie na ich temat – bardzo cenimy bowiem Wasze zdanie. Sprawdźcie, jak kształtują się wyniki!

Do analizy posłużyło nam 1749 wątków utworzonych w przeciągu ostatniego pół roku (grudzień 2013 – maj 2014). Zliczaliśmy opinie pozostawione na portalach i blogach
(42,29 proc. całości),  Facebooku (27,38 proc. całości), forach dyskusyjnych (12,94 proc. całości), recenzje foto i wideo (6,97 proc. całości) oraz opinie zostawiane na Google + czy mikroblogach (odpowiednio 4,48 proc. i 2,99 proc. całości).

Ponad 60 proc. opinii na temat Lenovo Yoga Tablet  ma charakter neutralny,  ponad 36 proc. stanowią opinie pozytywne, a zaledwie 3 proc. całości to uwagi i zastrzeżenia. Analizując tylko wypowiedzi nacechowane emocjonalnie siła wypowiedzi jest aż w 93 proc. pozytywna! O czym pisaliście?

1/ “fajny tablet z przydatną podpórką, dzięki której można tablet postawić i np. oglądać film bez ustawiania jakichś dziwnych konstrukcji jako podpórki 😉 Poza tym Android daje duże możliwości”.

2/ “Świetny stosunek ceny do jakości. Bardzo dobra bateria. Wygodna „podstawka”.

3/ “Intuicyjny w obsłudze, stylowy i wydajny – taki jest tablet Lenovo Yoga B6000”.

4/ “Miałam przyjemność wypróbować tablet Lenovo Yoga, zaskakująca jakość dźwięku i obrazu. Wygodny i funkcjonalny, no i oczywiście rewelacyjna bateria”.

5/ “przydaje się w podróży i w pracy 🙂 wymieniłam stary na nowszy model tj. na tablet yoga lenovo. bardzo długa praca na baterii, kamery i podstawka, czyli mega…”

Wśród uwag znaleźliśmy zastrzeżenia do wagi urządzenia oraz jego rozdzielczości. Te konstruktywne głosy są dla nas równie cenne i na pewno weźmiemy je pod uwagę – tak, aby przeciągnąć na swoją stronę również te 3 proc. najbardziej wymagających z Was.

O Lenovo Tablet Yoga wypowiadali się głównie mężczyźni 83,13 proc. całości, Panie pozostawiły zaś 16,87 proc. opinii. Najczęściej padające słowa to: bateria, ekran, dobry oraz patent. Obecność tego ostatniego słowa nie jest przypadkowa. Przypominamy, że jeszcze tylko do 15 czerwca trwa druga edycja konkursu “Patenty Lenovo”! Jeśli masz pomysł, który ułatwia Ci życie, podziel się nim z innymi i wygraj nasz sprzęt! Patenty można zgłaszać w trzech kategoriach: nauka, sesja oraz aplikacja. Ambasadorami i jurorami akcji są youtuberzy: Matura to Bzdura, Martin Stankiewicz oraz Cyber Marian.

Lenovo Tablet Yoga został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkownika, działa
w trzech trybach: Trzymaj w dłoni, Połóż i Postaw. Dzięki tym trybom korzystanie
z urządzenia jest proste i wygodne. Ergonomia i atrakcyjny wygląd to jednak nie wszystko, zatroszczyliśmy się także o potrzebną wytrzymałą baterię. Więcej informacji
o Lenovo Yoga Tablet znajdziecie pod tym linkiem >>> http://lnv.gy/1mPqwWe.

Źródło: SentiOne, okres badania 03.12.2013 – 02.06.2014, 1749 wątkówJak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

Imponująca wydajność i styl – oto nowa Lenovo Yoga 720

Lenovo

Jak wygodnie wymieniać pliki pomiędzy tabletem, komputerem, a smartfonem

Lenovo

Historia serii Lenovo YOGA [infografika]

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
Eksplozja Big Data i ewolucja nośników danych [Infografika]

Obecnie co 2 dni wytwarzamy tyle danych, ile ludzkość wyprodukowała od początku cywilizacji do początku XXI wieku. Zwykłe dyskietki już...

Close