Newsy

Komputer dla superbohatera

6 sierpnia 2013Lenovo

Arrow

Jest wysportowany, dobrze zbudowany i silny. Jest mistrzem sztuk walki i niezrównanym łucznikiem. Jest zakapturzonym strażnikiem miasta, tropiącym przestępców pod osłoną nocy. Jest twoim nowym, ulubionym superbohaterem.

Oliver Queen to milioner, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku ląduje na bezludnej wyspie. Spędza na niej pięć lat, aż w końcu zostaje cudem uratowany. Po powrocie do rodzinnego miasta, wszystko zdaje się wracać do normy. Queen próbuje nadrobić stracony czas z rodziną i znajomymi i wiedzie beztroskie życie człowieka, przyzwyczajonego do otaczania się pięknymi kobietami i luksusem.

To wszystko są jednak tylko pozory. Choć za dnia, milioner zachowuje się w taki sposób, do jakiego przyzwyczaił swoje otoczenie, to nocą przeobraża się w zupełnie inną postać, ukazując swoją sekretną tożsamość. Oliver Queen to Zielona Strzała, jeden z najbardziej lubianych superbohaterów ze świata DC Comics, w panteonie wydawnictwa stojąca obok takich postaci jak Superman, Batman czy Green Lantern.

To także pierwszoplanowa postać nowego, amerykańskiego serialu, emitowanego w stacji The CW. Zielona Strzała to samozwańczy stróż prawa, rozprawiający się z osobami szkodzącymi jego rodzinnemu miastu – Star City. W walce z przestępczością wykorzystuje swoje siłę, atletyzm i nowe umiejętności takie jak mistrzowskie opanowanie sztuk walki. Nie można także zapominać o kluczowym atrybucie tego superbohatera. Jest nim oczywiście łuk, którym Zielona Strzała posługuje się niemal bezbłędnie.

Prawie żaden superbohater nie działa jednak w samotności. Zielonej Strzale pomaga nawrócony ochroniarz John Diggle, będący dla Queen tym, kim Robin dla Batmana. W serialu zobaczymy również uroczą ekspertkę IT – Felicity Smoak.

Serial Arrow to oczywiście nie tylko świetne zdjęcia i dobra muzyka. Zobaczymy w nim efektowne popisy kaskaderskie i mnóstwo akcji. To jednak jeszcze nie koniec. W rozgryzaniu mrocznej tajemnicy Star City, postaciom pierwszoplanowym pomaga najnowocześniejszy sprzęt Lenovo – IdeaCentre A720.

Komputer ten nie tylko wygląda świetnie, ale i posiada bardzo duży wyświetlacz Full HD, reagujący na dotyk w aż dziesięciu punktach jednocześnie. Zapewnia także wielką swobodę użytkowania, gdyż w maszynie typu All-in-One praktycznie nie ma plączących się kabli, a wszystkie elementy komputera zamknięte są w niewielkiej podstawie.

Wspominaliśmy o tym, że jest także piękny? Potrafi zauroczyć nie tylko wzornictwem, ale i najchudszym profilem z wszystkich dostępnych produktów tego typu. Nie ulega wątpliwości, że to idealny wybór dla superbohatera, który drzemać może w każdym z nas.

W Polsce, serial Arrow będzie można zobaczyć jesienią 2013 roku.Udostępnij

Komentarze do artykułu

Komentarze


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowe, tanie tablety Lenovo już w sprzedaży

Od zamknięcia bram targów Mobile World Congress 2013 minęło już prawie pięć miesięcy. Opłacało się jednak czekać. Do sprzedaży trafił...

Zamknij