Newsy

Weź udział w konkursie Cosplay Lenovo Legion z finałem na IEM 2019!

21 lutego 2019, Aktualizacja 5 marca 2019Lenovo

Konkurs Cosplay Lenovo Legion

Cosplay Lenovo Legion – ruszył konkurs, w którym wygrać można atrakcyjne nagrody. Wszyscy zainteresowani mogą już zgłaszać swój udział. Wielki finał rywalizacji odbędzie się na strefie Lenovo Legion na IEM EXPO, w trakcie imprezy Intel Extreme Masters 2019 w Katowicach.

W skrócie

Cosplay to ważna część e-sportowych wydarzeń na całym świecie. Nie zabraknie go również na stoisku Lenovo Legion podczas Intel Extreme Masters 2019 w Katowicach. Na uczestników, którzy wezmą udział w zabawie, czekają atrakcyjne nagrody.

Wystartowały zapisy do konkursu cosplay, organizowanego przez markę Lenovo Legion. W rywalizacji wziąć udział mogą wszyscy chętni, którzy samodzielnie tworzą stroje, przebierają się w nie i odgrywają wybrane przez siebie postacie.

Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody:

  • Nagroda główna: smartfon Motorola Moto G7 Plus
  • II miejsce: tablet Lenovo Tab4 10″
  • III miejsce: myszka Lenovo Legion M200

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać zgłoszenie na adres cosplay@lenovogaming.pl, w terminie do 27 lutego 2019 roku. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko uczestnika, nazwę prezentowanego stroju, co najmniej 2 zdjęcia prezentowanej postaci oraz, opcjonalnie, podkład muzyczny. Osoby niepełnoletnie powinny dołączyć zgodę opiekuna prawnego na udział w konkursie. Chęć udziału w rywalizacji można zgłosić również na strefie Lenovo Legion na Intel Extreme Masters 2019 w Katowicach, w dniu 2 marca (sobota), do godziny 16:00.

Finałowa rozgrywka odbędzie się w sobotę, 2 marca o godzinie 17.00, na scenie głównej strefy Lenovo Legion na IEM EXPO. Zwycięzców wyłoni jury konkursu, w którym zasiądą doświadczone cosplayerki Madlencia oraz Issabel.

MADLENCIA

Swoją przygodę z cosplayem zaczęła podczas Intel Extreme Masters w 2014 roku. Jej kreacje były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w konkursach. Interesuje się też grami – do jej ulubionych należą League of Legends, Diablo 3 i Skyrim.

ISSABEL

Profesjonalnym cosplayem zajmuje się od czterech lat. Współpracowała z takimi firmami jak Riot Games, Ubisoft, Blizzard, EA Games, 2k Games, CDP.pl, Cenega, Gameforge and Techland. Uwielbia podróżować i dzielić się swoją pasją z innymi.

Pełny regulamin konkursu Cosplay Lenovo Legion znajduje się pod TYM adresem.

 Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.


Powiązane Artykuły

Laptopy Lenovo Legion Y740 i Y540 z kartami NVIDIA RTX debiutują na CES 2019

Lenovo

Program Lenovo Premium Care – naprawa w ciągu 5 dni albo zwrot pieniędzy + ↓↓↓PYTANIE KONKURSOWE↓↓↓

Lenovo

Lenovo Legion prezentuje nowe akcesoria dla graczy na CES 2019 w Las Vegas

Lenovo

Komentarze do artykułu


widget instagram lenovo
widget twitter lenovo
widget facebook lenovo
widget youtube lenovo
Read previous post:
skróty klawiszowe czerwona kropka
Przydatne skróty klawiszowe

Aby pracować szybciej i efektywniej, warto znać przydatne skróty klawiszowe. Dzięki nim oszczędzimy sporo czasu – wystarczy wybrać odpowiednią kombinację...

Close